Безопераційна ліпосакція: відгуки про результати

Безопераційна ліпосакція: відгуки про результати

Слово «ліпосакція» знайоме кожній красуні. Перше, що приходить в голову, – страшні шрами і побічні ефекти. Безопераційна ліпосакція – справжнє диво для жінок. Красива фігура без хірургічного втручання. Сучасні методи боротьби з жировими відкладеннями пропонують кілька способів:

  • Ультразвукова ліпосакція або кавітація;
  • Лазерна ліпосакція;
  • Радіохвильова ліпосакція;
  • Ін’єкції.

Відгуки про безоперационной ліпосакції

Інна: «Я робила два види ліпосакції. Три роки тому ультразвукову. Дивилася на себе в дзеркало і переконувала, що фігура змінилася, гроші викинуті не дарма. А результатів не було. Рік тому зробила лазерну. Зміни помітили всі. Переконувати себе ні в чому не треба було. Ось і відмінність. Дівчата, робіть висновки!»
Мар’яна: «Я коректувала фігуру лазерної ліпосакції. Результат порадував не сильно. Обіцяли, що з боків піде по 4 сантиметри, – пішло тільки по 2 див. Сказали – такі особливості організму. Або процедура неефективна, або мені не пощастило з організмом!»

Оксана: «Зробила ультразвукову ліпосакцію в області живота. Після народження дитини став звисати живіт. Прес і дієти не допомогли – вирішила діяти кардинально. Проте знаю, що чудес не буває. Всі ці неприродні втручання в організм чреваті наслідками.
Ультразвукові хвилі проникають глибоко всередину. Зачіпають не тільки жирові клітки, але й м’язи і кісткову тканину. А вони не відновлюються. Зважилася на три процедури і на цьому зупинилася. Живіт підтягнувся, але не так, як хотілося б. Далі допомагаю пресом, кручу обруч!»


Наталя: «Вся ця ліпосакція для багатих і ледачих! Стільки грошей іде, що кошмар! Де їх стільки набрати? Діють ці процедури тільки на якийсь час. Звички залишаються, і спосіб життя не змінюється. Всі незабаром стане на своє місце. Крім фізичних навантажень і правильного харчування не допоможе нічого! Причому, наслідки від такого втручання в організм можуть бути не відразу, а через деякий час. Наприклад, років через 8!»
Вероніка: «Безопераційна ліпосакція не рятує від ожиріння. Вона лише злегка корегує шкіру. Позбавляє від целюліту, наприклад. Після процедури рекомендується фізичне навантаження в обов’язковому порядку, щоб жири спалювалися і виводилися з організму. Якщо хочете значно зменшити шар жиру – класична ліпосакція. А так, без зусиль, результатів не буде. Це так звана програма для організму на виведення жирових клітин. Але, якщо йому не допомогти, то все залишиться на своєму місці!»

Анна: «Якщо комбінувати методи ліпосакції, то результат буде. Я робила ліпосакцію лазерне і ультразвукове на животі. Нічого не допомагало. Потім мені зробили ін’єкцію для видалення жиру. Ось тут результат з’явився. Причому відразу!»

Отже, що таке безопераційна ліпосакція. Сучасні методи впливу на жирові клітини без хірургічного втручання. Спрямовані не на видалення жирових клітин, а на руйнування їх структури з подальшим виведенням залишків з організму. Ефект залежить не тільки від апарату і досвіду фахівця, але й від самого організму.
Велике навантаження йде на печінку і нирки, адже саме вони відповідають за процес очищення. Якщо у вас проблеми з цими органами, ліпосакцію робити не варто.

Відео-підбірка

Дивіться також: