Як накачати сідниці дівчини вдома і в тренажерному залі, швидкий спосіб

Як накачати сідниці дівчини вдома і в тренажерному залі, швидкий спосіб

Накачати дівчині красиву і соковиту дупу зовсім не складно, головне-робити це правильно. І тоді прекрасний результат не змусить себе довго чекати.

Присідання є самим ефективним вправою для тренування сідниць. Серед безлічі технік цієї вправи, можна виділити 3 найбільш ефективні:

 • Приседы в стилі «сумо» без обважнювачів. Це ефективний спосіб накачати м’язи сідниць в домашніх умовах. При правильному виконанні вправи, коліна не повинні випирати перед носками ніг. Намагайтеся відводити попу назад якомога далі, щоб навантажувати саме сідниці. Дивіться відео, як правильно виконувати присідання:
 • Присідання в стилі «сумо» зі штангою.
 • Присідання в стилі «сумо» з гантелями.
 • Всі вправи характеризуються широкою постановкою ніг, коліна повинні дивитися на шкарпетки ніг. Носки і коліна потрібно розвернути назовні, чим сильніше буде розворот, тим більше навантажується внутрішня поверхня стегна. У роботу включені тільки ноги. Спину сильно не нахиляйте.

  Широка розстановка ніг сприяє опрацюванні внутрішньої поверхні стегна. Намагайтеся сісти якомога нижче. Присідати треба хоча б до паралелі стегна відносно підлоги. Чим ширше розставлені ноги, тим складніше виконувати вправи, тому на початковому етапі визначитеся з постановкою ніг. При підйомі розводьте коліна в сторони.

  Пам’ятаєте! Щоб накачати красиві сідниці, присідання – перше і основне вправу вашої тренування.

  Поради для новачків

  • Весь час стежте за диханням: при опусканні – вдих носом, при підйомі – видих через рот. Дихання ні в якому разі не можна порушувати, це може призвести до неправильної роботи серця.
  • Протягом усього комплексу тримайте спину прямо. При опусканні прогніть трохи поперек і відведіть попу тому, ніби сідайте на лаву. Дивіться завжди вперед або трохи вище, це забезпечить рівне положення спини.
  • Не робіть вправи занадто швидко. Повільно опускайтеся, на підйомі можна трохи прискоритися.
  • Кількість підходів і повторень залежить від рівня вашої підготовки. Тренуватися потрібно до тих пір, поки не відчуєте сильне напруження.

  Якщо ви мрієте мати сексуальну попу, то вам не обійтися без накачування верхній частині сідниць. Для цього виконуються махи ногами в нахилі. Махи в нахилі більш ефективні, ніж звичайні махи ногами, оскільки амплітуда розтягування більше в нахиленому положенні тулуба.

  Вихідне положення – стоячи на підлозі на колінах, руки уперти в підлогу, спина пряма, погляд спрямований вперед. Робимо плавні махи ногами з максимальною амплітудою. В сідницях має відчуватися напруга. У верхній точці ногу не кидаємо, а прожимаем.

  Виконати 3 підходи по 15-20 повторень. Для кращого ефекту можна використовувати важке. Дана вправа не несе ніякої загрози для поперекового відділу. Квадрицепси в цьому випадку не працюють, що позитивно позначається на формі ваших ніжок.

  Багато жінок і дівчата бояться навантажувати сідниці, щоб вони не були великі. Це неправильна думка. Велика попа може бути тільки від надлишку жирових відкладень, з якими потрібно боротися за допомогою спеціальної дієти. Якщо ви є занадто худий, то просто необхідно записатися в тренажерний зал або самостійно качати своє тіло будинку.

  Нічого в цьому світі, крім систематичних тренувань, не допоможе накачати красиве і апетитну попу.

  Дивіться відео по темі «Як накачати сідниці дівчини»: