Яєчна дієта Усами Хамдий для схуднення: її особливості та позитивні сторони

Яєчна дієта Усами Хамдий для схуднення: її особливості та позитивні сторони

Сьогодні ми розповімо про одного з ефективних дієт — яєчній дієті Усами Хамдий.

Світ XXI століття — це світ телебачення та реклами. Буквально на кожному каналі тут і там у рекламних роликах снують стрункі засмаглі красуні, демонструючи чергові чарівні препарати для схуднення і змушуючи своїх трохи більше повних сестер прожогом бігти за цим дивом фармакологічного виробництва в найближчу аптеку.

У гонитві за такою бажаною підтягнутою фігурою багато представниць прекрасної статі забувають, що ніяких чарівних препаратів, здатних за тиждень позбавити від 10 кілограм, просто не існує.

Проте зневірятися не варто: чудо-таблеток немає, зате є диво-дієта! Розроблена професійним дієтологом Усамою Хамдий, білкова дієта, заснована на продуктах, особливим чином впливають на метаболічні процеси, звичайно, поки що не так відома, але це анітрохи не применшує її ефективність: за 4 тижні можна позбутися від 28 кг!

Основні постулати дієти

Так як дієта Усами Хамдий створена на основі особливих метаболічних реакціях організму, які «включаються» лише при споживанні певних продуктів харчування у відведений для них час, раціон цієї дієти дуже строгий і вимагає від худне неухильного дотримання декількох правил:

  • Під забороною будь виключення продуктів з раціону, їх заміна або додавання нових.
  • Також не можна змінювати час прийомів їжі та їх черговість, тобто продукти сніданку ні в якому разі не повинні бути вжиті, наприклад, на вечерю.
  • Варто повністю виключити жир і будь-які масла, але при цьому допускається використання солі та інших спецій при приготуванні їжі.
  • Не потрібно забувати і про заборонені продукти: банани, фініки, виноград, манго і інжирі. Краще віддавати перевагу таким фруктам, як ананас, ківі, кавун, персик, яблуко.

Раціон

Зразкове меню на перший тиждень ви можете побачити нижче:

 

Зверніть увагу, що сніданок кожен день складається з двох варених яєць і до обіду, крім води, більше нічого їсти не можна.

Позитивні та негативні аспекти дієти

До безперечних плюсів дієти варто віднести швидку втрату ваги і відносну збалансованість раціону (допустиме споживання жирів все ж трохи нижче необхідної людині норми). Також дієта може використовуватися людьми будь-якого віку (природно, крім дітей і підлітків) і при будь-якому стані здоров’я (крім тих, хто страждає хронічними або інфекційними захворюваннями травної системи).

Очевидний негативний аспект дієти — суворість. Всі чотири тижні доведеться харчуватися згідно з розписаним меню, дотримуючи всі правила і забуваючи про можливість зриву. Адже якщо буде порушено хоч одна вимога, дієта повинна початися з самого початку, незалежно від того, на якому етапі стався зрив.

Відгуки

Як і у будь-якої дієти, дієти Усами Хамдий є як палкі прихильники, так і затяті ненависники. До останніх зазвичай зараховують себе ті, хто не подужав дієту повністю, явно переоцінивши свої можливості і нарікаючи при цьому на її надмірну суворість.

Прихильники ж дієти, яких, до речі, переважна більшість, навпаки, говорять про те, що важко лише перший тиждень, або, найчастіше, пару-трійку днів, поки організм звикає, а далі розлучатися із зайвими кілограмами — легше легкого. Також багато з них зазначають, що вага йде навіть при обліку повної відсутності в життя спорту.

 

Звичайно, не можна сказати, що дієта підійде дійсно всім, адже кожна людина — це індивідуальність, і якщо для одного просидіти на воді цілий тиждень не здається чимось складним, то для іншого це може здаватися схоже на самогубство.

Тому перед тим, як починати дотримуватися дієти Усами Хамдий, так і будь-якої дієти в принципі, варто об’єктивно оцінити свої сили, щоб не розчаруватися і не витрачати даремно настільки цінні час і здоров’я.

Відео по темі статті

 

Дивіться також: