Заняття йогою для схуднення, вправи для живота

Заняття йогою для схуднення, вправи для живота

Якщо ви вирішили вибрати для схуднення саме йогу, то це правильний вибір. Заняття йогою для схуднення допомагають позбавитися від ненависних кілограмів і привести в тонус весь організм.

Схуднення за допомогою йоги відбувається не швидко, але результат вас приємно здивує. Адже схуднення в даному випадку настає у зв’язку з очищенням всього організму, виведенням з нього токсинів і шлаків, звільненням від захворювань, які, можливо, були причиною повноти.

Йога і схуднення – це робота над собою. Робота не тільки фізична, але й духовна, адже йога має на увазі під собою цілу науку правильного способу життя. Щоб з’явився результат, необхідно відмовитися від всього шкідливого й суперечить канонам йоги. Плюс необхідно правильно дихати і якісно виконувати всі вправи.

Трохи докладніше про диханні. Щоб прискорити процес позбавлення від зайвої ваги, необхідно використовувати на заняттях дихальні техніки або «крійя». Саме вони сприяють хорошому засвоєнню їжі і виведення з організму усього зайвого.

 

«Капалабхати» або «дихання вогню» виконують в положенні стоячи. Спина пряма, стопи поставте на ширині вашого тазу. Різко вдихніть через ніс і одночасно притисніть пупок до хребта. Потім різко видихаємо, повертаючись у вихідне положення.

Починаємо з 3-х підходів по 30 разів. Поступово потрібно збільшувати кількість до 70 разів. Тіло повинне бути в нерухомому стані, стежте, щоб обличчя було розслаблено.

Наступна вправа — агнісара-дхаути або «очищення вогнем». Виконується наступним чином. Необхідно підтягнути м’язи внутрішньої сторони стегон і сідниці.

Упріться руками в стегна, займіть положення полуприседа. Максимально спустошите живіт на видиху. Притискаємо пупок до хребта, затримуємо дихання і балакаємо животом вперед-назад. Потім розслабляємося і вдихаємо, наповнюємо живіт. Для цієї вправи відводиться 5 підходів.

Крім дихальних вправ слід дотримуватися особливої дієти, яка виключає всі шкідливі продукти.

Пози для схуднення включають в себе вправи для живота і безліч інших, не менш важливих вправ. Не намагайтеся вирішити проблему локально. Цілісний підхід – це самий правильний варіант схуднення.

Отже, перша поза – поза воїна. Дана поза покликана поліпшити метаболізм і спалити калорії. Крокуємо з положення стоячи. Опорна нога зігнута паралельно підлозі, а задня залишається прямою. З’єднуємо руки і піднімаємо їх над головою. Погляд спрямовуємо на великі пальці на руках. Тримаємося в такому положенні хвилину і потім міняємо ноги.

Далі йде вправи на прес. Лягаємо на спину і піднімаємо ноги на висоту 30 градусів від підлоги. Робимо 3 вдиху, тримаючи ноги в повітрі. Потім аналогічно виконуємо вправу на висоті 90 градусів і 60 градусів.

Переходимо до вправи на стегна. З положення стоячи робимо глибокий випад, руками тримаємося за підлогу, зберігаємо рівновагу. Руки ставимо на одному рівні з ногами.

Одна з найбільш популярних поз – це «поза собаки». Виконується ця асана так: необхідно з випаду встати на руки, відсунути ноги назад і вигнути спину. При цьому найвищою точкою повинні бути сідниці. Ця позиція дозволяє підтягнути м’язи живота, ніг і сідниць, а також розслабити спину.

Після цього потрібно розслабити хребет. Для цього сідаємо на підлогу на коліна («поза дитини»). Вставляємо п’яту точку на п’яти. Витягуємо руки вперед і розслабляємося.

Наступна вправа допомагає привести в тонус хребет, нервову систему і благотворно позначається на органах черевної порожнини. З положення стоячи нахиляємося до колін. У цей час руки вивертаємо через верх. Зробіть глибокий вдих, при видиху торкніться чолом своїх колін.

Відео по темі статті