Алое для схуднення: як приймати, як використовувати, ніж корисно

Що тільки не випробували жінки для збереження прекрасної фігури і втрати зайвих кілограмів. Між цими, абсолютно разнящимися способами, затишно розташувався сік алое, який стали використовувати для схуднення порівняно недавно. А ось як використовувати алое для схуднення, ви зараз дізнаєтесь.

Чому алое корисно?

Навіть початківцям у сфері схуднення і правильного харчування відомо, що не можна вживати будь-які продукти або маски, не знаючи до пуття їх властивостей і наслідків застосування заздалегідь, тому зараз ви дізнаєтеся, чим корисно алое віра і чому воно отримало таку популярність.

По-перше, це рослина при прийомі всередину діє як проносне, дратуючи кишечник в хорошому сенсі, воно допоможе вивести з організму застопорившиеся продукти розпаду і значно полегшити вам харчування. Приймайте від 50мг до 100мг, але ні в якому разі не збільшуйте дозування!

По-друге, у складі містяться всім відомі вітаміни В, С, Е і бета-каротин, а з мікро – і макроелементів лідируючі позиції займають цинк, марганець, залізо, кальцій і магній. Склад багатий саліцилової кислотою і антрахинонами, що є ефективними болезаспокійливими.

По-третє, алое прекрасний антиоксидант і протизапально засіб, ви можете застосовувати його для боротьби із зморшками і передчасним старінням.

Додаючи до першого корисної властивості можна відзначити, що сік алое є стимулятором не тільки кишечника, але й шлунка, а також його вживають при печії, слабких подразненнях, виразках і диспепсії останнього.

Дивіться також  Спалювач жиру: спортивне харчування для схуднення для жінок