Антицелюлітний масаж: техніка, методика, правила

Целюліт з’являється з різних причин. Основні — неправильне харчування, пасивний і нездоровий спосіб життя, погана екологія, шкідливі звички, генетика, гормони, порушення циркуляції лімфи, хвороби підшлункової і щитоподібної залози. Найбільше жиру накопичується на сідницях, животі, стегнах, у верхній частині рук. Щоб зробити тіло струнким, здоровим і красивим, необхідно робити антицелюлітний масаж в домашніх умовах і налагодити свій режим.

Целюліт з’являється, коли клітини жирової тканини розростаються і з них не виходять продукти життєдіяльності. Якщо тіло здорове, то все зайве йде зі струмом лімфи. Якщо мембрани клітин блокуються, відходи не виводяться, чого жирові клітини стають більш щільними. У результаті створюються ділянки жирової тканини, які блокують циркуляцію крові та лімфи. Утворюється апельсинова кірка.

Масаж від целюліту в домашніх умовах є одним з найбільш ефективних методів, який допомагає позбавитися від зайвих жирових відкладень. Завдяки антицелюлітного масажу ви позбудетеся від проблем вразливих зонах тіла.

Дивіться також  Купити для схуднення: який вибрати, рейтинг брендів, схеми вживання