Безопераційна ліпосакція: відгуки про результати

Слово «ліпосакція» знайоме кожній красуні. Перше, що приходить в голову, – страшні шрами і побічні ефекти. Безопераційна ліпосакція – справжнє диво для жінок. Красива фігура без хірургічного втручання. Сучасні методи боротьби з жировими відкладеннями пропонують кілька способів:

  • Ультразвукова ліпосакція або кавітація;
  • Лазерна ліпосакція;
  • Радіохвильова ліпосакція;
  • Ін’єкції.

Відгуки про безоперационной ліпосакції

Інна: «Я робила два види ліпосакції. Три роки тому ультразвукову. Дивилася на себе в дзеркало і переконувала, що фігура змінилася, гроші викинуті не дарма. А результатів не було. Рік тому зробила лазерну. Зміни помітили всі. Переконувати себе ні в чому не треба було. Ось і відмінність. Дівчата, робіть висновки!»
Мар’яна: «Я коректувала фігуру лазерної ліпосакції. Результат порадував не сильно. Обіцяли, що з боків піде по 4 сантиметри, – пішло тільки по 2 див. Сказали – такі особливості організму. Або процедура неефективна, або мені не пощастило з організмом!»

Оксана: «Зробила ультразвукову ліпосакцію в області живота. Після народження дитини став звисати живіт. Прес і дієти не допомогли – вирішила діяти кардинально. Проте знаю, що чудес не буває. Всі ці неприродні втручання в організм чреваті наслідками.
Ультразвукові хвилі проникають глибоко всередину. Зачіпають не тільки жирові клітки, але й м’язи і кісткову тканину. А вони не відновлюються. Зважилася на три процедури і на цьому зупинилася. Живіт підтягнувся, але не так, як хотілося б. Далі допомагаю пресом, кручу обруч!»


Наталя: «Вся ця ліпосакція для багатих і ледачих! Стільки грошей іде, що кошмар! Де їх стільки набрати? Діють ці процедури тільки на якийсь час. Звички залишаються, і спосіб життя не змінюється. Всі незабаром стане на своє місце. Крім фізичних навантажень і правильного харчування не допоможе нічого! Причому, наслідки від такого втручання в організм можуть бути не відразу, а через деякий час. Наприклад, років через 8!»
Вероніка: «Безопераційна ліпосакція не рятує від ожиріння. Вона лише злегка корегує шкіру. Позбавляє від целюліту, наприклад. Після процедури рекомендується фізичне навантаження в обов’язковому порядку, щоб жири спалювалися і виводилися з організму. Якщо хочете значно зменшити шар жиру – класична ліпосакція. А так, без зусиль, результатів не буде. Це так звана програма для організму на виведення жирових клітин. Але, якщо йому не допомогти, то все залишиться на своєму місці!»

Анна: «Якщо комбінувати методи ліпосакції, то результат буде. Я робила ліпосакцію лазерне і ультразвукове на животі. Нічого не допомагало. Потім мені зробили ін’єкцію для видалення жиру. Ось тут результат з’явився. Причому відразу!»

Дивіться також  Неінвазивний ліполіз: опис процедури та відгуки про її ефективності

Отже, що таке безопераційна ліпосакція. Сучасні методи впливу на жирові клітини без хірургічного втручання. Спрямовані не на видалення жирових клітин, а на руйнування їх структури з подальшим виведенням залишків з організму. Ефект залежить не тільки від апарату і досвіду фахівця, але й від самого організму.
Велике навантаження йде на печінку і нирки, адже саме вони відповідають за процес очищення. Якщо у вас проблеми з цими органами, ліпосакцію робити не варто.