Білково-вуглеводна дієта для схуднення: приблизне меню, рецепти

Наскільки ефективна білково-вуглеводна дієта для схуднення: основні принципи, схема чергувань білкових і вуглеводних днів, зразкове меню, рецепти, результати, протипоказання. В останні роки великою популярністю користується корисна для здоровя білково-вуглеводна дієта для схуднення — методика позбавлення від зайвих кілограмів за допомогою чергування продуктів з підвищеним вмістом білків і вуглеводів. Вона задовольняє добові потреби людського організму у всіх необхідних речовин, і відчуття голоду не настає.

Наскільки ефективна білково-вуглеводна дієта для схуднення: основні принципи, схема чергувань білкових і вуглеводних днів, зразкове меню, рецепти, результати, протипоказання.

В останні роки великою популярністю користується корисна для здоров’я білково-вуглеводна дієта для схуднення — методика позбавлення від зайвих кілограмів за допомогою чергування продуктів з підвищеним вмістом білків і вуглеводів.

Вона задовольняє добові потреби людського організму у всіх необхідних речовин, і відчуття голоду не настає. Вага скидається дуже добре, хоч і повільно, а потім не повертається. Але як такі чудеса стають можливими?

Дія на організм

Досить збалансована і дуже грамотно продумана дієта білково-вуглеводного чергування направляє організм на спалювання власних жирових відкладень без всякого голодування і вже тим більше виснаження. Ось яким чином вона це робить.

 • Відбувається спалювання виключно жирів, але не м’язової маси. Завдяки цьому, не утворюються розтяжки, шкіра залишається еластичною, тіло набуває красиві рельєфи.
 • Під час білкових днів організм витрачає запаси жирів, тим самим сприяючи схудненню.
 • В вуглеводний день він отримує необхідну енергію, тому дієта не викликає депресії і не сприяє зниженню працездатності.
 • Вітаміни і мінерали засвоюються організмом в повному обсязі. Так що стан волосся, нігтів і здоров’я в цілому не погіршується.
 • Поліпшується метаболізм.
 • Шлунок не звикає до якоїсь конкретної добової їжі, так як відбувається чергування вуглеводів і білків та їх змішання.
 • Маса позитивних моментів, серед яких головний — організм не відчуває стресу і не страждає від браку корисних речовин. Так що процес схуднення в рамках білково-вуглеводної дієти протікає з мінімальною шкодою для здоров’я. Але щоб досягти бажаних результатів, потрібно знати про протипоказання, при наявності яких даною методикою скористатися не вийде.

  По сторінках історії. Спочатку білково-вуглеводна дієта, розроблена американським лікарем Джеймсом Хантером, викликала у його колег подив. Як можна схуднути, харчуючись углеводосодержащими продуктами, в яких так багато калорій? І тільки через роки його програму визнали ефективною.

  Дивіться також  Обгортання для схуднення ніг і стегон в домашніх умовах - найбільш ефективні рецепти та методи