Бодіфлекс з Мариною Корпан: жиросжигающие комплекс вправ, правильне дихання та протипоказання

Бодіфлекс – це спеціальна програма, яка поєднує в собі спортивну аеробіку, фітнес і правильне дихання.

Ця техніка базується на діафрагмальному диханні в п’ять етапів. Дихання поєднується з вправами, які спрямовані на схуднення та оздоровлення організму. Для початку занять слід знати основні умови:

• Вправи повинні виконуватися обов’язково на голодний шлунок, бажано вранці. Якщо не виходить в ранкові години, то після останнього прийому їжі повинно пройти мінімум 3 години.

• Заняття повинно тривати не більше однієї години. Затримки дихання більше покладеної норми протипоказані лікарями.

Можна освоїти техніку самостійно?

Як говорять багато тренерів, на практиці їх не було таких людей, які після постановки правильного дихання сказали б, що вони робили все правильно. Самостійно здійснювати дихання в повну силу не виходило, в інших випадках здійснювалося зовсім неправильно, а це вже може бути небезпечно.

Потрібно пам’ятати про вправах та їх специфіки під час дихання. Відрегулювати правильні дії потрібно під керівництвом тренера, він врахує всі фізіологічні особливості людини. Вже після рекомендацій професіонала можна почати заняття в домашніх умовах.

Порушення в гормональному фоні найчастіше можуть призвести до уповільнення обміну речовин в організмі. Деяким доведеться змиритися з відсутністю результату в перший місяць занять, але бодіфлекс допоможе прискорити метаболізм.

Існує таке поняття, як ефект плато. Він настає через кілька місяців занять, проявляється він у звиканні м’язів до навантажень або типу дихання. У цьому випадку тренер допоможе грамотно скорегувати програму занять.

Дивіться також  Як швидко накачати прес дівчині в тренажерному залі і вдома