Чому варто вага при схудненні: можливі причини і методи їх усунення

Зясовуємо можливі причини, чому варто вага при схудненні і як їх усувати. Рекомендації фахівців, що робити в такій ситуації, як уникнути ефекту плато. Схуднення — процес складний, непередбачуваний, має безліч нюансів, які вимагають до себе уваги і чинять перешкоди на шляху до заповітної мети.

З’ясовуємо можливі причини, чому варто вага при схудненні і як їх усувати. Рекомендації фахівців, що робити в такій ситуації, як уникнути ефекту плато.

Схуднення — процес складний, непередбачуваний, має безліч нюансів, які вимагають до себе уваги і чинять перешкоди на шляху до заповітної мети. Однією з таких проблем є застій ваги, коли протягом декількох днів і навіть тижнів кілограми нікуди не йдуть. І це при тому, що строго дотримується дієта і не пропускається ні одне тренування.

Не багато хто в такій ситуації здатні набратися терпіння і розрубати цей гордіїв вузол. Більшість опускає руки, закриває абонемент в тренажерний зал і «з горя» замовляє собі піцу з беконом на вечір. А адже все можна вирішити, і це не привід відмовлятися від мрії — треба лише з’ясувати, чому варто вагу, і усунути причину цього явища.

Дивіться також  Диня для схуднення: користь і шкода, калорійність дієти і розвантажувальні дні