Дієта бодібілдерів для схуднення: низкоуглеводная дієта для жінок

Перед важливими змаганнями всі бодібілдери використовують швидку дієту по перетворенню своєї фігури. Вони намагаються досягти максимального спалювання жиру, так щоб кожна, навіть найменша м’яз була видна. Причому вплив такого екстремального досягнення рельєфу тіла на здоров’я не враховується, що часто негативно позначається на таких спортсменів.

Але не тільки схуднення надає тілам таку красу і гармонійність. Основа всього – довгі тренування. Без добре прокачаної м’язів будь-яке тіло, навіть саме худе, буде виглядати в’ялим і не естетичним.

Звичайно ж, крім вправ залишатися у формі бодібілдерам допомагає грамотно підібраний раціон, складений саме для скидання ваги.

Анаболічні дієта або набір м’язів

Етап розрахований на набір маси за рахунок м’язів і полягає у важких тренуваннях і підвищеному харчуванні. Дієта бодібілдера-жінки, як і чоловіки, крім вправ включає в себе споживання їжі 5-6 разів на добу, підрахунок надходять речовин.

Основа харчування – правильні продукти: складні вуглеводи (крупи), клітковина (овочі, фрукти), натуральні рослинні жири (горіхи, масла), корисні джерела білка (м’ясо, сир), нешкідливі цукру (мед, сироп агави). Калорій має споживатися близько 300 крім того, що витрачається.

Від солодощів і кондитерських інших надлишків бодібілдери відмовляються, бо такі смаколики шкодять набору м’язової маси. Дуже велика увага віддається воді, її потрібно випивати не менше двох літрів особливо при таких навантаженнях.

Як і в багатьох білкових дієт, на білок доводиться 60% всіх вступників речовин, решта ділиться між вуглеводами та жирами приблизно порівну.

Дивіться також  Дієта без вуглеводів: меню дієти з низьким вмістом вуглеводів