Дієта бодібілдерів для схуднення: низкоуглеводная дієта для жінок

Перед важливими змаганнями всі бодібілдери використовують швидку дієту по перетворенню своєї фігури. Вони намагаються досягти максимального спалювання жиру, так щоб кожна, навіть найменша м’яз була видна. Причому вплив такого екстремального досягнення рельєфу тіла на здоров’я не враховується, що часто негативно позначається на таких спортсменів.

Але не тільки схуднення надає тілам таку красу і гармонійність. Основа всього – довгі тренування. Без добре прокачаної м’язів будь-яке тіло, навіть саме худе, буде виглядати в’ялим і не естетичним.

Звичайно ж, крім вправ залишатися у формі бодібілдерам допомагає грамотно підібраний раціон, складений саме для скидання ваги.

Анаболічні дієта або набір м’язів

Етап розрахований на набір маси за рахунок м’язів і полягає у важких тренуваннях і підвищеному харчуванні. Дієта бодібілдера-жінки, як і чоловіки, крім вправ включає в себе споживання їжі 5-6 разів на добу, підрахунок надходять речовин.

Основа харчування – правильні продукти: складні вуглеводи (крупи), клітковина (овочі, фрукти), натуральні рослинні жири (горіхи, масла), корисні джерела білка (м’ясо, сир), нешкідливі цукру (мед, сироп агави). Калорій має споживатися близько 300 крім того, що витрачається.

Від солодощів і кондитерських інших надлишків бодібілдери відмовляються, бо такі смаколики шкодять набору м’язової маси. Дуже велика увага віддається воді, її потрібно випивати не менше двох літрів особливо при таких навантаженнях.

Як і в багатьох білкових дієт, на білок доводиться 60% всіх вступників речовин, решта ділиться між вуглеводами та жирами приблизно порівну.

Катаболическая дієта або спалювання жиру

Ця низкоуглеводовая дієта бодібілдерів складається індивідуально, враховуючи особливості організму. Вона «сушить тіло», створюючи рельєф. Калорійність досить велика, так як присутні спортивні навантаження, виснажливі організм, а при малому споживанні їжі та великої активності починає спалюватися не жир, а м’язи. Основою наголос припадає на білок: всього 4 грама на 1 кілограм ваги.

Дивіться також  Дієта моделей: на якій дієті сидять знамениті моделі, харчування фітнес моделей

Тренування при спалюванні жиру

На останньому етапі, направленому безпосередньо на зменшення маси тіла і поліпшення фігури, замість силових вправ віддається перевагу аеробним навантаженням. Це можуть бути стрибки на скакалці, бігова доріжка, їзда на велосипеді або інтенсивне плавання.

Мінімальний час такого тренування становить 30 хвилин. Якщо вона закінчиться раніше, то підбіжить тільки глюкоза і енергія, але ніяк не жир. Найефективніші вправи припадають на час другого півгодини. Але й занадто старатися теж не варто. Після години кардіо енергія почне надходити з м’язів, що зовсім не потрібно жодному бодибілдеру.

Дієта бодібілдерів для звичайних людей

Білкова дієта бодібілдерів для схуднення навряд чи підійде середньостатистичній людині. Вона вимагає багато фізичних навантажень, початкову м’язову масу і часті прийоми їжі з високою калорійністю.

Звичайні люди, харчуючись за такою системою і не витрачаючи надходить енергію, можуть тільки набрати вагу і нашкодити здоров’ю, адже надмірне вживання білкової їжі шкодить ниркам, зміщує баланс в організмі. Так і морально складно вживати переважно білкові продукти так часто.

Якщо є мета домогтися такої фігури, як і у спортсменів, то слід правильно почати. Спочатку легкі навантаження в тренажерному заде з поступовою прокачуванням м’язів і правильним харчуванням. А вже після можна замислюватися про сушінні підшкірного жиру для поліпшення фігури.

Відео по темі статті