Дієта гейші на рисі і зеленому чаї, меню, результати

Дієта японських гейш не так давно стала об’єктом інтересу багатьох дієтологів. Це не дивно, адже Японія – країна довгожителів. Та й людей із зайвою вагою там можна зустріти вкрай рідко. Японські гейші – це визнані ідеали краси, що дали назву дієті. Якщо подивитися на жінок Японії, то можна помітити, що практично всі вони мають струнку та привабливу фігуру, чисту гладку шкіру і густі блискучі волосся. І, звичайно, причина цього криється в їх живленні.

Секрети харчування японських гейш

Японці шанують звичаї своїх предків і зберігають їх на ваги. Це стосується і їх харчових звичок. Раціон жителів цієї країни завжди ґрунтувався на корисних і здорових продуктах, які не тільки не призводять до зайвої ваги, але і сприяють загальному оздоровленню і омолодженню організму. Японські жриці любові і краси, які відомі там, як гейші, завжди з особливою ретельністю стежили за своїм харчуванням, оскільки їх струнка фігура і приваблива зовнішність – це їх родзинка.

Харчування гейш відрізняється від того, що вважає традиційним європейська кухня. Японці відомі своєю любов’ю до риби – у них вона замінює м’ясо. Риба і морепродукти – це цінні джерела різних мінералів і поживних компонентів, які допомагають зберегти здоров’я тканин організму і забезпечити профілактику багатьох захворювань.

Також традиційно вийшло так, що зважаючи географічного положення вирощувати багато рослинні культури у Японії досить складно. Зате там чудово прижився рис, який і донині є основою раціону японців. Його користь доведена вже давно. Ризик включає в себе ряд корисних вітамінів і мінералів, а також вісім незамінних амінокислот. Він також складається з складних вуглеводів, які змушують організм витрачати багато енергії і сприяють схудненню.

Дивіться також  Батончики для схуднення: спортивні шоколадки мюслі, білкові та фруктові

Особливо популярний бурий нешліфований рис – чудовий засіб для очищення шлунково-кишкового тракту, що також благотворно впливає на процес схуднення. Те ж саме стосується улюблених японцями овочів і сої.

Ще одна важлива складова меню японок – зелений чай. У цій країні чаювання – це цілий ритуал. Зелений чай відомий своїми антиоксидантними властивостями. Він корисний і для здоров’я, і для схуднення зокрема.

Таким чином, секрет струнких фігур японських гейш зводиться до того, що їх раціон ґрунтується на рисі, морепродуктах, фруктах, овочах і зеленому чаї. Також в раціон включається молоко, яке п’ють і окремо, і разом з чаєм. Воно дозволяє наситити організм кальцієм і забезпечити ситість.

Програму схуднення в японському стилі краще доповнювати масажем, косметичними процедурами, очисними ваннами. Це допоможе не тільки скинути вагу, але і очистити і оздоровити організм, поліпшити стан шкіри.