Дієта Ліссі Мусси: основні принципи, корисні лайфхаки, меню по днях

Що являє собою дієта Ліссі Мусси: принципи і правила психологічного тренінгу для схуднення. Як правильно вести блокноти. Зразкове меню на 50 днів. Коротка характеристика дієти. Тип: психологічний тренінг.

Що являє собою дієта Ліссі Мусси: принципи і правила психологічного тренінгу для схуднення. Як правильно вести блокноти. Зразкове меню на 50 днів.

Коротка характеристика дієти. Тип: психологічний тренінг. Тривалість: 50 днів. Результати: до 22 кг. Складність: низька.

Авторська дієта Ліссі Мусси — це психологічна гра-тренінг, що виключає катування над власним тілом. Її головний принцип — любов до себе, яка не повинна залежати від кількості кілограмів на вагах і нав’язаних суспільством стереотипів.

Рекламні гасла говорять, що ця система живлення дозволяє їсти все і в будь-яких кількостях, чим вона і підкуповує багатьох тих, що худнуть. При більш близькому знайомстві з методом виявляється, що обмеження в продуктах все-таки є. Так що ж це за «3 000 способів не перешкоджати стрункості»?

Про автора

Чернакова Зоя Володимирівна

Ліссі Мусса — це псевдонім, створений з слова «генераЛИССИМУСС». Під ним ховається Зоя Володимирівна Чернакова (нар. у 1950 р.) — відома художниця (закінчила МХПУ їм Васнецова), журналіст (МДУ), психолог (ЛДУ). Розробила популярну ігрову психотренинговую систему «ОК’сЮМОРон». Її картини отримали визнання в Росії та за кордоном, вона постійно бере участь у виставках міжнародного рівня, має ряд нагород у цій сфері. Про неї знято документальні фільми і телепередачі. На даний момент проживає і працює в Москві.

Свою унікальну дієту Зоя Володимирівна детально розписала в книзі під назвою «Зробимо з тушки фігурку», причому випустилася вона у двох варіантах — «3 000 способів не перешкоджати стрункості» і «50 способів не перешкоджати стрункості» (лайт-версія).

Викликає повагу той факт, що свій тренінг Ліссі Мусса не продає в якості авторського продукту, не веде платні онлайн-курси чи майстер-класи. Для освоєння програми достатньо зайти на її офіційний сайт і натиснути на відповідну вкладку. Там можна знайти докладний опис кожного дня дієти.

Дивіться також  Видалення розтяжок лазером: корекція лазерної шліфуванням