Ганна Куркурина – внутрішня поверхня стегна, дивитися відео онлайн

Внутрішня поверхня стегна – це така проблемна зона, яку часто незадоволені навіть худі. І Ганна Куркурина про це дуже добре обізнана, тому варто задуматися про тренуванні цій галузі саме з нею. Як зазвичай, на цьому відео вона показує вправи з допомогою своїх помічниць, кожна з яких виконує або просунутий варіант, або варіант попроще (для початківців).

Невеликий час, відведений на відео тренування, зовсім не означає, що робота має бути лише на кілька хвилин. У завершенні Куркурина промовляє рекомендації по кількості підходів до кожної вправи в залежності від рівня початкової підготовки й від того, до якого результату ви прагнете. Вона наполягає: останні рази вправи повинні даватися через «не можу», тоді м’язи отримають належну навантаження і будуть змінювати свою форму.

Сушимо внутрішню поверхню стегна разом з Куркуриной, тому що ця тренування дозволяє відчути ефективність її методу вже через три тижні безперервних занять.

А щоб ви не засумували, виконуючи один і той же комплекс вправ, Анна випустила другу серію:

Один з кращих тренерів не тільки в Росії і на Україні, але і у всьому світі, точно знає, що потрібно вашому тілу для того, щоб ви якомога швидше побачили в дзеркалі позитивні зміни вашої фігури.

Що знадобиться: килимок.

Дивіться також  Сушимо руки, Ганна Куркурина. Відео вправи, сушка рук вдома.