Грецький йогурт для схуднення: його склад, жирність, калорійність і поради, як приготувати знежирений йогурт

Більшість жінок мучить одне питання — як привести себе в форму і залишатися в ній? Секрет простий, як і все геніальне: потрібно правильно харчуватися. І не обмежувати себе в їжі, а їсти невеликими порціями, замінювати жирні і шкідливі продукти корисні і дієтичне. Особливо важливо вживати молочні продукти. Грецький йогурт для схуднення зробить ваш раціон різноманітним і смачним.

Основна інформація про грецькому йогурті

Найчастіше грецький йогурт використовується як заправка до салатів або соус до різних м’ясних і рибних страв. Але його можна вживати і без усього, просто поливаючи топінгом або солодким сиропом, а можна порізати в нього улюблені фрукти, такі, як, наприклад, виноград, який і зовсім має мінусовій калорійністю.

Консистенція грецького йогурту досить щільна і жирна, здається, що він абсолютно не підходить для дієти, але немає, калорійність грецького йогурту 50 ккал на 100 грам продукту.

На відміну від звичного нам йогурту, грецький має більш яскравим смаком. Також у його складі є прибиотики, так звані «живі» бактерії, які беруть участь у нашому травленні і сприятливо впливають на весь організм. При їх відсутності шкіра вкривається прищами, стає тьмяною, виникають проблеми у вигляді закрепів.

Грецький йогурт практично не містить лактози, що дуже допомагає в зниженні ваги. При покупці готового продукту вибирайте такий, у складі якого немає консервантів, барвників і загусників. Звертайте увагу на термін зберігання: зберігати він може тільки короткий термін, у всіх інших випадках виробники додають спеціальні речовини для підвищення тривалості використання.

Дивіться також  Кунжутне насіння: користь і шкода, як приймати для здоров'я організму