Як прибрати живіт чоловікові в домашніх умовах за короткий термін – боремося з проблемою після 30 років

Мати привабливу фігуру мріють не тільки жінки, але й чоловіки. Зазвичай самою проблемою областю у них є «пивний живіт», який псує силует навіть при відносній стрункості в цілому. Щоб прибрати живіт чоловікові, необхідно переглянути свій спосіб життя в цілому. Це стосується і харчування, фізичної активності, шкідливих звичок, які призводять до цієї проблеми. Тоді і тільки тоді вдасться домогтися гарних результатів.

Як прибрати живіт чоловікові: основи

Спочатку потрібно зрозуміти причини, які провокують таку проблему, як великий живіт у чоловіків, прибрати який досить непросто. Насамперед, пивний живіт може бути наслідком зловживання цього хмільного напою, тому від нього доведеться відмовитися або хоча б обмежити його вживання. Також до нього призводить неправильне харчування і нестачу фізичної активності, адже багато представників сильної статі, які працюють на сидячій роботі, воліють проводити вечори вдома перед телевізором. Вік теж робить все справа – після 30 прибрати живіт чоловікові складніше, ніж у молодості.

Проблема ця носить не лише естетичний характер. Зайві відкладення в області живота можуть представляти явний шкоду здоров’ю. Справа в тому, що у жінок жир в цій галузі в основному підшкірний, а от у чоловіків – внутрішній, і розташований на органах усередині живота. Це негативно впливає на роботу всього організму в цілому, тому, позбувшись від живота, ви допоможете і красі і здоров’ю.

У тому, як прибрати чоловічий живіт в домашніх умовах потрібен комплексний підхід. Тобто, потрібно поєднувати правильне харчування і фізичні навантаження. Кращі результати, судячи з досліджень, приносить поєднання аеробних і силових навантажень. Тобто, краще поєднувати кадиотренировку з вправами з вагами: штангою, гантелями і так далі.

Що стосується харчування, то, по-перше, потрібно збільшити кількість у ньому протеїнів і урізати вуглеводи (особливо прості) і жири.

Дивіться також  Вправи для розтяжки ніг на всі м'язи для початківців і не тільки

Спорту рекомендується присвячувати 3-4 рази в тиждень. Займаючись хоча б півгодини в день, поєднуючи силові навантаження і кардіо, ви досягнете відмінних результатів всього за кілька місяців.

Тільки силовими вправами на прес прибрати живіт не можна. Ними ви можете накачати м’язи, але при наявності жиру вони просто не будуть під ним видно. Тому не ігноруйте кардионагрузки. Багато чоловіків думають, що вони їм не потрібні, і помиляються.

Ще одне тверде правило: потрібно витрачати більше калорій, ніж ви споживаєте. Тут актуально все те ж саме: з живленням їх потрібно отримувати менше, а зі спортом – витрачати більше.