Інєкційна ліпосакція: всі особливості пластичної операції

Для усунення незначної кількості жирових відкладень із проблемних місць призначається інєкційна ліпосакція. Дізнайтеся про особливості проведення операції. Нерідко складається ситуація, коли ІМТ в нормі, особливої проблеми із зайвою вагою немає, але ось деякі ділянки тіла залишають бажати кращого.

Для усунення незначної кількості жирових відкладень із проблемних місць призначається ін’єкційна ліпосакція. Дізнайтеся про особливості проведення операції.

Нерідко складається ситуація, коли ІМТ в нормі, особливої проблеми із зайвою вагою немає, але ось деякі ділянки тіла залишають бажати кращого. То талія не промальовується, то сідниці обвисли, то пивний животик все псує, то «вушка» на спині з’являються. Але невже для виправлення цих недоліків потрібно обов’язково лягати на операцію? На щастя, такої необхідності немає. Пластична хірургія пропонує в подібних випадках ін’єкційну ліпосакцію.

Вперше процедура була проведена італійськими хірургами в 1980 році, тобто вона вже перевірена часом і постійно вдосконалюється різними інноваційними розробками. Її мета — не для схуднення, а лише корекція фігури в найбільш проблемних місцях, де накопичуються незначні, але дуже неприємні і псують весь вигляд жирові відкладення.

Дивіться також  Пластівці для схуднення: калорійність і користь різних сортів, бренди, поради з приготування