Йога з Катериною Буйда, онлайн відео. Дивитися бікіні йогу, мікс йогу будинку з Катею Буйда.

Вважаєте, що йога – прекрасна система, але неодмінно потрібно підшукувати щось більш ефективне, якщо мова йде про активному схудненні і жироспалюванні? Катерина Буйда своїм відео «бікіні йога» спростовує цей міф. Стародавня східна практика відмінно допомагає боротися із зайвими жировими відкладеннями і добре опрацьовує проблемні зони.

Секрет у тому, що йога від Катерини Буйда – силова. Вправи проходитимуть практично все тіло, тому розслабитися і тим більше помедитувати, виконуючи їх, у вас не вийде. Залиште розслаблення на той час, коли будете виглядати, як відомий фітнес-тренер, і працюйте! В результаті 20-хвилинного тренування ви зміцните м’язи, добре потягнете їх і навіть познайомитеся з новими, про яких ви і не підозрювали. Бікіні йога під приємну розслаблюючу музику може стати паличкою-виручалочкою і для новачків, і для тих, хто давно практикує йогу.

Під час заняття стежте за вашим подихом, припиніть вічний біг думок і концентруйтеся на кожному русі. Якщо під час виконання асан ви будете вирішувати, що приготувати на вечерю, ефекту не чекайте. Не дарма йога вимагає мудрого підходу, а від свого учня – цілковитої уваги. Сильні руки і ноги, підтягнуте струнке тіло плюс вміння зосереджуватися на самому головному – прекрасні досягнення, чи не так?

Дивіться також  Аніта Луценко - вправи з картами. Нова методика, дивитися відео онлайн.