Калорійність голландського сиру, його користь і шкоду для здоров’я

Звернувшись до історії, можна знайти інформацію про те, що сир почали робити бедуїни з Африки. Вони вели життя кочівників і зберігали молоко в ємностях з овечого шлунка. Вплив спеки, ферментів і циклічного руху перетворювали молоко в речовину незвичного вигляду, але прекрасного смаку.

Вести про незвичайний продукт дуже швидко розлетілися по світу, і дуже скоро сир з’явився на столах багатьох багатих людей в розвинених європейських країнах.

 

Існує досить велика різноманітність сирів – близько 200. Виділяють сири різного ступеня твердості і різного терміну зберігання.

У цій статті мова піде про характеристики сиру і, зокрема, про корисні властивості голландського сиру.

Трохи про калорії

Сир – це той продукт, який є на столі кожного жителя Росії. А без його класичних представників не обходиться жодне застілля або торжество.

До найбільш популярного сорту, що купується щодня, можна віднести голландський сир. Його приємний смак і порівняно невисока цінова категорія роблять цей сир рекордсменом з продажів. У цій статті ми розповімо, скільки калорій в ньому міститься, а також про те, яка користь і шкоду від вживання голландського сиру.

 

Напівтверді сири, до яких відноситься цей сорт, мають практично однакову калорійність. У середньому, вона знаходиться в категорії до 400 калорій на 100 грам.

За параметрами БЖУ продукт має хороші показники: 26 грамів білків і жирів. Сир являє собою прекрасне джерело білка, проте не варто забувати про досить великій кількості жирів у продукті. Тому варто утриматися від вживання голландського сиру в вечірній або нічний час.

Дивіться також  Як вживати насіння чіа - рецепти приготування для схуднення