Калорійність сиру Моцарелла, чим він корисний для здоров’я

Моцарелла – один з найбільш дієтичних і корисних видів сиру, який, завдяки своєму низькому вмісту жиру (близько 40%) і великій кількості таких важливих речовин, таких як кальцій і фосфор, рекомендований до вживання практично кожній людині.

Калорійність сиру моцарелли варіюється від 240 до 300 ккал, що значно менше, ніж в інших видах. Він дуже багатофункціональний, оскільки використовується і для піци, і для других страв, і навіть для десертів!

Моцарелла є відмінним продуктом для створення яких-небудь солодких тістечок начебто Тірамісу, і будь-яка дівчина може дозволити собі поласувати ними, навіть якщо вона сидить на дієті.

Якщо говорити про конкретну харчову цінність, то в цьому сирі міститься 28 г білка, 17 г жирів і близько 3 м припадає на вуглеводи.

Незважаючи на всі свої плюси і низький вміст калорій, цей сир досить сильно може позначитися на фігурі при частому вживанні, тому декількох шматочків в день цілком достатньо для того, щоб відчувати себе чудово і не переживати за з’їдене.

Він є відмінним варіантом для сніданків, полдников і навіть вечерь, так як в салатах (особливо овочевих) дуже добре поєднується, і організму не доводиться півночі перетравлювати з’їдене.

Варто згадати корисні властивості цього виду, адже саме завдяки їм він дуже популярний і досить часто використовується у всіх світових кухнях.

Найголовніша користь полягає в його складі, проте дуже важливий хороший виробник, який точно зможе гарантувати якість продукту. Це різні вітаміни (В1,В2,В5 і т. д.), мідь, кальцій, магній, залізо, фосфор і натрій. Саме ці речовини відіграють головну роль у будові кісток і стан волосся, нігтів і шкіри.

Високий вміст вітаміну взагалі є найважливішим достоїнством, адже це справжній помічник для краси, здатний відновити зруйновану структуру волосся, нігтів і навіть зубів!

Дивіться також  Фейхоа для схуднення, її хімічний склад, скільки їсти в день

Більш того, для людей, охочих набрати масу і м’язи, велика кількість білка не зможе не порадувати, адже саме він є будівельником м’язів і відповідає за їх системність.

Навіть лікарі рекомендують вживати цей сир у невеликих кількостях вагітним, тому що для дитини в утробі це дуже корисно, його розвиток відбуватиметься значно швидше і краще.

І, звичайно ж, є обмеження для людей, у яких особиста непереносимість сиру чи молока, що входить до складу будь-якого молочного продукту. Для всіх інших цей сир абсолютно безпечний, так як виготовляється він максимально корисним способом.

Його головні ферменти не «маскуються» різними хімікатами, щоб продовжити термін придатності, тому дуже важливо звертати увагу на дату виготовлення і термін вживання, так як він не повинен перевищувати один місяць. Тільки за такий сир можна поручитися, оскільки до нього не додано ніякі консерванти.

Сам сир повинен мати майже білий, трохи жовтуватий колір. Цей нестандартний відтінок говорить лише про каротині, міститься в траві, яку їдять корови, а адже саме їх молоко використовується для створення такого поживного і корисного в усіх відношеннях продукту. Моцарелла може зустрітися в масі близько 200 грам або ж в окремих кубиках, порізаних на шматочки.


Тепер про найприємніше: з чим найчастіше вживають цей сир? Дуже він зручний у використанні начинки для піци, так як один сир моцарелла здатний замінити інші сири в сукупності з майонезом. Відмінно підійде в якості додавання в салати і будь-які запіканки, а також його можна їсти як пізнього перекусу, адже він ніяк не позначиться на фігурі.

Даний продукт дуже корисний, і це не можна не помітити. Якщо віддавати перевагу якомусь конкретному виду сиру, то краще всього саме йому!

Дивіться також  Сумісність продуктів при роздільному харчуванні, таблиця, опис

Відео по темі статті