Калорійність скумбрії солоної, вареною, смаженою

Скумбрія – це риба, яку виловлюють і вирощують у величезних масштабах. Її люблять і цінують за прекрасний смак і як джерело корисних речовин, яких у неї в надлишку. Вживання скумбрії покращує здоров’я і подовжує життя. Для людей, що віддають перевагу правильному харчуванню і стежать за своєю фігурою, вкрай важливо, яка калорійність скумбрії, як краще приготувати рибу, щоб кількість калорій було мінімальним.

У скумбрії показник калорійності – середній. Не варто побоюватися жиру, який є у наявності. Він не є шкідливим для здоров’я, навпаки, корисний холестерин не затримується в організмі, поліпшує обмін речовин. Завдяки цьому, його сміливо можна включати в раціон при плануванні дієт.

Залежно від способу приготування, відрізняється і кількість калорій в рибі. Також на кількість калорій впливає місце і час, де ловлять скумбрію. Наприклад, риба, яка була спіймана в північних морях, менш калорійна, ніж скумбрія, виловлена в теплих південних водах.

Морська скумбрія надзвичайно корисна, тому що в її складі достатню кількість ненасичених жирних кислот і білка. Ці речовини легкі в засвоєнні, що сприятливо позначається на роботі органів травного тракту.

На 100 грам м’яса скумбрії, в середньому, калорійність коливається від 160 до 200 ккал. Це невисокий показник, тому можна додавати її в щоденне меню, якщо харчуватися ви будете не виключно рибою. Отже, урізноманітнити своє меню можна овочами, фруктами.

Причому навіть дієтологи приходять до висновку, що вводити в раціон харчування скумбрію необхідно. Краще їсти більше риби, ніж м’яса, так як в ній набагато більше корисних речовин, ніж у м’ясних продуктах. Вживання скумбрії наочно відображається на фігурі, допоможе швидше прийти у форму, позбутися від зайвих сантиметрів на талії.

Дивіться також  Соєві продукти, їх калорійність, чи можна вживати на дієті

Користь для стрункості принесе правильно приготовлена скумбрія, тому слід розібратися, в якому вигляді краще їсти рибку.