Калорійність спаржі по-корейськи, з чого її роблять

Всім відомий напівфабрикат, званий соєвого спаржею. Майже в кожному магазині можна побачити пакет цього сухого продукту, а у відділі готової продукції можна купити вже готовий салат. Насправді, справжня спаржа – це рослина, а даний виріб – це результат перетертих особливим способом соєвих бобів і їх подальшої варіння.

На поверхні киплячого бульйону утворюється пінка, яку знімають, сушать і потім використовують при приготуванні різних страв. На батьківщині її називають «фучжу», а от у нашій країні вона прижилася під найменуванням «спаржа соєва».

Цей Продукт сам по собі смаку майже не має, але в розмоченому вигляді знаходить дуже приємну консистенцію і добре приймає в себе аромати інших складових салатів.

Спаржа соєва – досить корисне блюдо. Незважаючи на те, що в сухому вигляді в ній міститься 440 ккал, в замоченому залишається лише 130. Вона багата білком, що робить її відмінним продуктом для людей, що займаються спортом і тих, хто сидить на низьковуглеводних дієтах.

Найпоширеніше блюдо з даного продукту – це салат «спаржа по-корейськи». Основу цієї страви становить маринована спаржа. В маринад входить соєвий соус, оцет, сіль, цукор і вода. Суху спаржу в ньому замочують на кілька годин. Можна попередньо її вимочити у воді, а потім дати постояти в маринаді, але в такому разі її смак не буде таким насиченим.

Далі її нарізають шматочками і змішують з іншими інгредієнтами для салату. Найпоширенішими (крім добавок у складі маринаду) є цибулю, часник, моркву, свіжі огірки, куряче м’ясо, гриби. Взагалі, можна експериментувати з чим завгодно, лише б продукти вдало поєднувалися з солонувато-гострим смаком.

Часто, завдяки доданим в салат овочів, калорійність спаржі по-корейськи зменшується в рази. Наприклад, ось такий салат містить всього лише 80 калорій на 100 грам готового продукту.

Дивіться також  Скільки калорій в чорному хлібі, чим він корисний