Калорійність вареної кукурудзи, користь вареної кукурудзи в качанах при дієтичному харчуванні

Кукурудза – це всім відома цариця полів. Заслужила вона свою назву неспроста, так як її невибагливість і врожайність вражають своїми масштабами. З-за своєї універсальності вона поширилася по всьому світу. Її використовують в різних блюдах, а також у сирому і консервованому вигляді.

Самий смачний і поширений вид вживання цього продукту – варена кукурудза. Однак поживність і досить висока калорійність вареної кукурудзи не дозволяє вживати її у великих кількостях.

Як варена кукурудза завоювала світ

Батьківщиною кукурудзи вважається Мексика. На даний момент в цій країні існує більше тисячі сортів цього солодкого продукту. Звичайна кукурудза насичено-жовтого кольору, але є також сині, червоні і навіть чорні види качанів.

З Мексики до Європи ця рослина потрапила завдяки Христофору Колумбу, а потім вже через Крим і територію Кавказу кукурудза добралася і до Росії.

Але спочатку це дивне рослина не прийняли і особливого захоплення воно не викликало. І щоб виправити ситуацію, уряд видав указ про безкоштовну роздачу насіння кукурудзи, крім цього була організована торгівля вареною кукурудзою по всіх ринках і ярмарках.

Дивіться також  Тала вода: користь і шкоду для організму, властивості