Калорійність яєчні, смаженої з беконом або ковбасою

Всім відоме і улюблене багатьма людьми страва – смажена яєчня – є досить ситним, смачним, а головне швидким у виконанні страв, яке завжди виручає, коли необхідно чим-небудь перекусити. У деяких країнах навіть яєчня є традиційним блюдом, яке обов’язково входить в меню сніданку. Та й взагалі, можна сміливо сказати, що більшість людей звикли на сніданок з’їдати пару смажених яєць, навіть і не замислюючись про калорійності яєчні.

Виходячи з того, що значна кількість людей практично щодня вживає смажені яйця з ранку, то необхідно точно знати, скільки калорій міститься в цьому блюді, адже не секрет, що саме сніданок задає ритм усього дня, так як від того, що було з’їдено в цей час, залежить продуктивна робота всіх систем організму.

Їжа, що вживається на сніданок, повинна бути збалансованою, не жирної, щоб шлунок налаштувався на потрібний лад, і найголовніше – поживною, щоб організм отримав енергію, яка так необхідна з ранку.

Якщо копнути трохи глибше, то можна помітити, що на самій-то справі звичайні варені яйця – цілком дієтичне блюдо. Адже яєчні білки користуються популярністю серед спортсменів і людей, бажаючих схуднути, так як з допомогою білка жировий прошарок організму розсіюється.

Але в цьому і полягає головна заковика: дієтичним є безпосередньо білок, а жовток – осередок практично всіх наявних у яйці поживних елементів, з-за такої особливості калорійність яйцю надає саме жовткова частина.

З корисних для організму елементів, що входять до складу яйця, можна відзначити, в першу чергу, білки, амінокислоти, лінолеву і ліноленову кислоти. Вітамінний склад представленого продукту досить різноманітний, він включає в себе вітаміни групи В (В1, В3, В4, В5, В6, В7 і В12), вітаміни А, Е і D.

Дивіться також  Чим корисні фініки, їх калорійність, чи можна їх їсти під час дієти