Каскадне голодування для схуднення на воді, як правильно його проходити

На сьогоднішній день все більшу популярність приймає голодування, причому його можна використовувати як в профілактичних або в лікувальних цілях, так і для того, щоб скинути небажаний вагу.

Не можна заперечувати, що саме по собі слово «голодування» викликає у нормальної людини почуття нерозуміння і жаху. Але насправді все не так страшно, як може здатися при першому враженні.

Традиційно прийнято виділяти два види голодування: перший передбачає відмову не тільки від їжі, але і від води, природно на такому вигляді голодування людина не може протриматися більше трьох днів, це так зване екстремальне голодування. Інший вид носить назву водного голодування, оскільки під час нього можна вживати воду, звичайно, на такому вигляді можна протриматися довше, ніж у першому способі.

Крім двох вищеописаних методів існує так зване каскадне голодування для схуднення. Даний метод схвалений лікарями і не завдає шкоди організму людини, якщо дотримувати всі рекомендації.

Суть каскадного голодування полягає в тому, що людський організм стає в стресову ситуацію, до якої він не звик, за рахунок цього він починає переробляти жирові відкладення в інтенсивному режимі.

Каскадне голодування являє собою злагоджену систему харчування, в якій голод через день чергуються з днями, під час яких можна вживати їжу рослинного походження.

Безсумнівно, якщо людина прийняла рішення сісти на таку незвичайну дієту, йому потрібно ретельно підготуватися, щоб не зірватися і домогтися як можна більшого продуктивного ефекту. Також слід враховувати індивідуальні особливості людського організму і його психічну стійкість до такого роду стресових ситуацій.

Різновиди каскадного голодування

За три тижні до початку необхідно відмовитися від м’ясних виробів і перейти на рослинні продукти і повністю виключити борошняне, солодке. За два тижні перед початком рекомендується не приймати їжу тваринні жири, а також зменшити розмір з’їдаються порцій, крім цього, потрібно виключити сіль. За тиждень до голодування потрібно значно зменшувати порції їжі, щоб звикнути харчуватися мало.

Дивіться також  Як скинути вагу за тиждень: швидкі способи схуднення

Існує два різновиди каскадного голодування: швидке і грунтовне. При швидкому голодуванні відбувається збільшення днів приймання рослинної їжі на один порівняно з днем голодування, наприклад, за одним голодним днем слід два харчових, за двома голодними – три харчових і так далі. Після чотирьох голодних і п’яти харчових днів настає п’ятиденне голодування, після чого – вихід з голодування.

Суть ґрунтовного каскадного голодування полягає у змінному чергуванні голодних днів з днями прийому їжі, при цьому їх кількість однаково. Наприклад, один голодний день дорівнює одному дню прийому їжі, а два голодних дня – двом дням рослинної їжі. Так триває до п’яти днів голодування і такого ж числа днів прийому їжі.

Крім цього, каскадне голодування може бути на воді, коли під час днів голоду дозволяється вживати воду, безумовно, такий вид полегшує сидіння на дієті. Також має місце бути і сухе каскадне голодування, при якому не дозволяється включати в раціон воду під час голодних днів. Такий вид підійде тільки людям, що володіє великою силою волі.

Відео по темі статті