Каскадне голодування для схуднення на воді, як правильно його проходити

На сьогоднішній день все більшу популярність приймає голодування, причому його можна використовувати як в профілактичних або в лікувальних цілях, так і для того, щоб скинути небажаний вагу.

Не можна заперечувати, що саме по собі слово «голодування» викликає у нормальної людини почуття нерозуміння і жаху. Але насправді все не так страшно, як може здатися при першому враженні.

Традиційно прийнято виділяти два види голодування: перший передбачає відмову не тільки від їжі, але і від води, природно на такому вигляді голодування людина не може протриматися більше трьох днів, це так зване екстремальне голодування. Інший вид носить назву водного голодування, оскільки під час нього можна вживати воду, звичайно, на такому вигляді можна протриматися довше, ніж у першому способі.

Крім двох вищеописаних методів існує так зване каскадне голодування для схуднення. Даний метод схвалений лікарями і не завдає шкоди організму людини, якщо дотримувати всі рекомендації.

Суть каскадного голодування полягає в тому, що людський організм стає в стресову ситуацію, до якої він не звик, за рахунок цього він починає переробляти жирові відкладення в інтенсивному режимі.

Каскадне голодування являє собою злагоджену систему харчування, в якій голод через день чергуються з днями, під час яких можна вживати їжу рослинного походження.

Безсумнівно, якщо людина прийняла рішення сісти на таку незвичайну дієту, йому потрібно ретельно підготуватися, щоб не зірватися і домогтися як можна більшого продуктивного ефекту. Також слід враховувати індивідуальні особливості людського організму і його психічну стійкість до такого роду стресових ситуацій.

Дивіться також  Як зменшити апетит народними засобами і схуднути