Катерина Буйда – диво м’ячик, онлайн відео тренування

Ця повноцінна силова тренування на все тіло проходить з використанням невеликого пружного м’яча, який сама Катерина Буйда називає диво-м’ячиком. Заняття складається з двох частин: у першій представлені вправи на верхню частину тіла (м’язи плечей, грудей і рук), у другій – на нижню. Багато руху засновані на опорі, який чинить м’ячик на м’яза при його стисканні, при цьому вони підтягуються буквально на очах. Якщо ви не можете дивитися відео цілком з-за браку часу, попрацюйте над тією частиною тіла, яку швидше хочете бачити пружною і красивою.

Диво-м’ячик не зажадає від вас стрибків, амплітудних рухів і взагалі значного підвищення серцевого ритму, але він пропрацює кожну м’яз завдяки ізометричної навантаженні. Це ефективна техніка, яка може урізноманітнити вашу систему тренувань і підійде навіть ослабленим людям або тільки початківцям займатися. Але й занадто легкою тренування не чекайте – активно попрацюють прес, стегна, сідниці, причому найглибші їх м’язи. Під кінець відео, для розминки, вам знадобиться два диво-м’ячика. Ці вправи дуже приємно виконувати, вони рятують від напруги є міні-програмою релаксації всього організму.

Буйда – не єдина, що використовує диво-м’ячик у створенні комплексу вправ. З таким же чудо-снарядом зняла відео інший тренер, Ольга Селіванова:

Дивіться також  Йога з Катериною Буйда, онлайн відео. Дивитися бікіні йогу, мікс йогу будинку з Катею Буйда.