Катерина Буйда – розтяжка або стретчинг, відео онлайн

Швидше за все, активним відвідувачкам цього сайту вже зовсім не потрібно пояснювати, яке значення має розтяжка в системі силових тренувань і взагалі в заняттях фітнесом. Варто додати м’язам гнучкість і пластичність (без розтяжки цього не буде, навіть якщо ви будете годинами пітніти на тренуваннях), щоб швидше забути про зайву вагу. До того ж жінки, не нехтують стретчінгом, володіють гарною поставою і більш впевнені в собі за рахунок розвитку гнучкості і пластики.

Виконуючи вправи на розтяжку з Катериною Буйда, ви не тільки працюєте на своє тіло, але одночасно покращуєте своє самопочуття. Одна невелика тренування не витратить у вас багато сил, але при цьому дасть дуже багато: ви позбавитеся від стресу, станете більш гнучкими і запобіжите больовий синдром наступного дня, якщо розтяжка слід після активного тренінгу. Втім, потягнутися ви можете і без основної частини – наприклад, якщо втомилися, або до сну залишилося зовсім небагато часу. Пам’ятайте, що хороша розтяжка – ознака жіночності та сексуальності, так що не ігноруйте це відео з вашим струнким рудоволосим онлайн-тренером.

Пам’ятайте: грація в рухах дуже важлива для кожної представниці прекрасної половини людства, яка мріє знайти другу половинку або зберегти з нею стосунки.

Відео урок розтяжки від Катерини Буйда:

Дивіться також  Сушимо руки, Ганна Куркурина. Відео вправи, сушка рук вдома.