Mary Helen Bowers – ballet beautiful body blast, дивитися відео онлайн

Mary Helen Bowers — ballet beautiful body blast

Тренування в кращих традиціях балету під класичну музику від худенькі Мері Хелен Бауерс (Mary Helen Bowers), яка демонструє свою фігуру в купальнику, — ось що таке ballet beautiful body blast. Таке повноцінне годинне заняття дасть вам відчути всі м’язи вашого тіла, а регулярний перегляд цього відео сліпить струнке і рельєфне тіло без ефекту перекачанности. Вправи сповнені безмежної грацією і пластикою, і навіть якщо ці якості ще не властиві вам, вони не змусять себе довго чекати, якщо повторювати за Мері Хелен Бауерс.

Бауерс знає, що робить, адже вона професійна балерина. Після відходу з балету спортсменка вирішила створити свою програму тренувань, звичайно, використовуючи свій багаторічний досвід. Вона взяла все краще, що є в балеті, для створення ідеальної фігури.

Майбутні мами часто говорять про те, що при всьому бажанні тримати себе у формі більшість тренувань їм просто не підходить із-за надмірних навантажень. Великою перевагою системи Мері Хелен є те, що займатися нею можуть вагітні жінки. Сама балерина не припиняла заняття аж до третього триместру.

Хочете відчути терапевтичний вплив мистецтва, фізичної культури і класичної музики в одному флаконі? Вмикайте це відео і приємної вам тренування.

Дивіться також  Як прибрати вушка на стегнах: вправи, які допоможуть позбутися від вух назавжди