Печінка тріски: калорійність, корисні властивості і харчова цінність

Морепродукти рясніють різними делікатесами і один з них – печінка атлантичної тріски. При виготовленні високоякісних консервів використовують печінку свіжовиловленої риби, лавровий лист, запашний перець, в якості консерванту виділений продуктом власний жир. Це говорить про те, що калорійність печінки тріски в маслі досить висока. Тоді наскільки корисний цей продукт?

Хімічний склад печінки

Печінка тріскових риб – це багатюще джерело жиру, власне звідти риб’ячий жир, що продається в аптеках, і виділяють. Це одне з корисних властивостей.

Також багато легкозасвоюваних білків і незамінних амінокислот:

  • Триптофан.
  • Метіонін.
  • Лізин.

Особливо слід відзначити наявність ненасичених жирних кислот, особливо омега-3 жирної кислоти, яка дивним чином впливає на організм людини, омолоджує і профілактує появу онкологічних захворювань. Дуже корисний жінкам для запобігання раннього старіння організму.

З мікро – і макроелементів: молібден, хром, нікель, фтор, залізо, фосфор, кальцій, магній, натрій, і це ще не повний список.

Печінка тріски містить дуже цінний унікальний комплекс вітамінів жиророзчинний групи А, D, Е, а також водорозчинних З і Ст.

Дивіться також  Продукти спалюють жири для швидкого схуднення жінок, список