Правильний раціон для дівчат при сушці тіла

Регулярні заняття в тренажерному залі сприяють формуванню красивої жіночої фігури. Але, коли необхідно отримати тіло з мінімальним відсотком жирових відкладень, до тренувань додають ще і спеціальну сушку. Займатися нею потрібно при наявності певної м’язової маси, а також хорошого тренувального стажу (не менше 6 місяців).

Суть сушіння

Дівчатам, які вперше вирішили спробувати сушку, слід розуміти, що вона є способом зменшити жировий прошарок і при цьому по максимуму зберегти м’язову масу.

Процес сушіння в домашніх умовах не сильно відрізняється від аналогічної процедури, що проводиться під керівництвом професійних тренерів перед змаганнями. Отримати красиве, рельєфне тіло може кожна спортивна дівчина. Головне – мати бажання досягти результатів і суворо дотримуватися певних правил.

Меню сушіння тіла для дівчат на місяць передбачає зменшення кількості споживаних вуглеводів. Замість них необхідно їсти якомога більше білкової їжі. Крім особливого харчування, слід не забувати підключати до сушінні аеробні тренування, які є обов’язковою її умовою. Все це в комплексі допоможе позбавити м’язи від жиру і зробити їх красивими, надати тілу необхідну рельєфність.

Дивіться також  Що таке висівки, їх користь і шкоду для організму, як приймати