Ранкова гімнастика від Аніти Луценко: які вправи рекомендується робити перед сніданком

Кожній людині, що живе в XXI столітті, знайомі такі ранкові явища, як недосип, хворобливі відчуття в поперековому та інших відділах хребта, обумовлені сидячою роботою і випливають з цього малорухливим способом життя, і повна відсутність будь-якого бажання вставати з м’якої постелі і йти на роботу. Викликано це може бути безліч факторів: починаючи від пори року і погоди за вікном і закінчуючи загальним станом здоров’я. Однак багато людей забувають, що від таких «побічних ефектів» ранкового пробудження можна з легкістю позбутися, а допомогти в цьому може, наприклад, ранкова гімнастика від Аніти Луценко.

Чому необхідна зарядка?

У всі часи зарядка була обов’язковим ранковим ритуалом практично всіх людей: вона допомагала прокинутися, обдаровуючи небувалим зарядом бадьорості на весь день. Але в сучасному світі вона перестала бути необхідністю як такої.

Все частіше люди нехтують цим комплексом нескладних ранкових вправ, посилаючись на те, що він малоефективний і не варто навіть п’яти хвилин. Чи потрібно говорити, як сильно помиляються такі люди? Адже п’яти хвилин цілком вистачає, щоб розігнати свій знижений до мінімальної швидкості метаболізм, прокинутися самому і навіть позбавитися від болю в шиї і попереку.

Дивіться також  Ефективні вправи, щоб прибрати живіт і підтягти м'язи