Ранкова пробіжка для схуднення: чи є користь від неї і скільки треба бігати

Ідеальна фігура є мрією великої кількості сучасних людей і, на жаль, у багатьох чоловіків і жінок вона назавжди так і залишається просто мрією. Аргументують вони це досить просто: «Немає ні часу, ні грошей на спортзал». Але хто ж сказав, що спортзал являє собою необхідну частину будь-якого схуднення? Щоб схуднути досить звичайного бажання і пари кросівок. А ми розповімо, які чудеса творить ранкова пробіжка для схуднення.

Біг як вірного помічника в позбавленні від зайвих кілограмів практикувався в усі часи, адже для нього не потрібно великої кількості спортивної екіпіровки: тільки кросівки, та шорти з майкою. І навіть зараз ранкова пробіжка стоїть далеко не останньою в списку найбільш ефективних способів попрощатися з ненависним жиром.

Чим корисні пробіжки по ранках?

Так як пробіжки проводяться зранку, коли вуличне повітря як ніколи чистий, вони приносять з собою масу всяких корисних аспектів:

  • за рахунок активного надходження в організм свіжого повітря поліпшується робота серця і дихальної системи;
  • посилюється кровопостачання всіх тканин і органів людини, що значно покращує їх роботу;
  • розганяється обмін речовин, що дозволяє спалити за день більше калорій і, відповідно, швидше розпрощатися з ненависними жировими складками;
  • підвищується витривалість, а також загальний тонус всього тіла;
  • підтягується шкіра, роблячи силует більш привабливим;
  • і, звичайно, ранкові пробіжки обдаровують величезним зарядом позитивних емоцій, що сприяє продуктивному проведення дня.
Дивіться також  Тренажер для ходьби на місці, степпер для будинку