Ранкова зарядка з Дариною Лисичкиной: класична гімнастика для пробудження організму

Ранок — це прекрасний час для оздоровлення організму та схуднення, адже саме вранці міський повітря трохи більше очистився від шлаків, що викидаються підприємствами в атмосферу, ніж увечері. Тому рекомендується проводити будь-які фізичні вправи зранку. І часто в якості ранкового тренування люди вибирають пробіжки, але що робити тим, хто зі спортом, м’яко кажучи, не дружить? Зневірятися не варто, адже вихід тут більш ніж очевидний: зарядка! В особливості — ранкова зарядка з Дариною Лисичкиной.

Чому саме цей комплекс? Виною всьому його розробник — Даша. Саме вона дивним чином змогла вмістити в такий короткий проміжок часу, як десять хвилин, вправи, які розбудять, обдарують бадьорістю і допоможуть схуднути.

Ефективність ранкової зарядки

Невеликий період часу, який витрачається на проведення зарядки з Дариною, анітрошки не відбивається на її ефективності, так як тут зібрані вправи, направлені на розминку і розтяжку всіх груп м’язів людини. Це і робить гімнастику Лисичкиной надзвичайно ефективною як в плані позбавлення від больових відчуттів в тілі і загального оздоровлення організму, так і при схудненні.

Дивіться також  Вправи для схуднення всього тіла: найбільш ефективний комплекс