Ранкова зарядка з Дариною Лисичкиной: класична гімнастика для пробудження організму

Ранок — це прекрасний час для оздоровлення організму та схуднення, адже саме вранці міський повітря трохи більше очистився від шлаків, що викидаються підприємствами в атмосферу, ніж увечері. Тому рекомендується проводити будь-які фізичні вправи зранку. І часто в якості ранкового тренування люди вибирають пробіжки, але що робити тим, хто зі спортом, м’яко кажучи, не дружить? Зневірятися не варто, адже вихід тут більш ніж очевидний: зарядка! В особливості — ранкова зарядка з Дариною Лисичкиной.

Чому саме цей комплекс? Виною всьому його розробник — Даша. Саме вона дивним чином змогла вмістити в такий короткий проміжок часу, як десять хвилин, вправи, які розбудять, обдарують бадьорістю і допоможуть схуднути.

Ефективність ранкової зарядки

Невеликий період часу, який витрачається на проведення зарядки з Дариною, анітрошки не відбивається на її ефективності, так як тут зібрані вправи, направлені на розминку і розтяжку всіх груп м’язів людини. Це і робить гімнастику Лисичкиной надзвичайно ефективною як в плані позбавлення від больових відчуттів в тілі і загального оздоровлення організму, так і при схудненні.

Який комплекс вправ вибрати

Так як Дариною було розроблено безліч комплексів ранкових вправ, то новоприбулі в ряди її «підопічних» просто губляться, не знаючи з якою гімнастики почати. Насправді відповідь на це питання передбачуваний: новачкам починати слід з зарядки під назвою «класична». У цьому комплексі зібрані нескладні, але в той же час ефективні, вправи, що дозволяють максимально навантажити м’язи тіла не особливо напружуючись.

Зарядка Дар’ї Лисичкиной

  • Для першої вправи на розтяжку треба зчепити обидві руки в замку, підняти їх вгору і тягнутися тильними сторонами долонь до стелі, витягаючи і розтягуючи хребет.
  • Далі необхідно потягнути бічні м’язи, для цього потрібно підняти прямі руки вгору і по черзі тягнутися кожній з них ще вище, як би намагаючись дістати до стелі.
  • Наступним кроком будуть скручування хребта: ноги на ширині таза, руки прямі, витягнуті в сторони; на видиху потрібно повернути тулуб з руками в бік, при цьому залишаючи таз на місці.
  • Для того, щоб розім’яти голеностоп, Даша пропонує наступну вправу: потрібно піднятися на носочки ніг, а потім опуститися на п’яти, виконуючи свого роду плавний перекат з носка на п’ятку.
  • Суть наступного вправи трохи відрізняється від попереднього: тут також необхідно виконувати перекати, тільки не з носочка на п’яту, а з одного ребра ноги на іншу.
  • Далі потрібно розім’яти колінні суглоби і сухожилля; для цього потрібно злегка нахилитися до колін, поклавши обидві руки на них, і виконувати ними кілька рухів за годинниковою стрілкою і проти.
  • Наступна вправа призначено для розминки стегон і суглобів тазостегнової області; вихідна позиція — стоячи, руки на талії, ноги трохи зігнуті в колінах; необхідно по черзі випрямляти то коліно правої ноги, то лівою, при цьому як би погойдуючись.
  • Тепер потрібно розтягнути м’язи спини, для цього необхідно нахилитися вперед, не прогинаючись в поперековому відділі, витягнути руки, коліна згинати не можна, потім треба повернутися у вихідну позицію (стоячи, руки по швах) і повторити вправу.
Дивіться також  Танці зумба для схуднення або танцювальний фітнес для початківців

Ось що являє собою класична зарядка разом з Дариною Лисичкиной. Важко не погодитися, що вправи дуже легкі, але при цьому вони відмінно розтягують м’язи, роблячи їх міцніше і усуваючи різноманітні больові відчуття в попереку, спині та інших частинах тіла людини.

Відео по темі статті