Рецепти сумішей для схуднення з сухофруктами або імбиром

Кожна дівчина мріє про тонкий і стрункий силует, використовуючи всілякі хитрощі, щоб позбавитися від зайвих сантиметрів. Один із способів – суміші для схуднення. Нижче представлені найбільш ефективні і популярні рецепти.

Імбирна з лимоном і медом

Ці кошти давно вважають кращими в боротьбі з застудою, але також увагу їм приділяється і в спробах прибрати зайву вагу. Якщо використовувати ці продукти разом, то їх властивості потроюються. А при систематичному використанні в якості суміші, що спалює жир, результат приємно дивує.

Мед сприяє налагодженню обмінних процесів організму і заглушає голод, імбир додається для розщеплення жирів і поліпшення травлення, а лимон прискорює виведення з організму непотрібних речовин.

Існує безліч варіантів приготування такої суміші, проте не всі вони однаково ефективні. У класичному вигляді вона готується так:

  • Невелика частина очищеного і тонко нарізаного кореня імбиру кладеться в чайник для заварки. Важливо не переборщити, щоб напій не став надто гірким.
  • Заливається крутим окропом, залишають на годину під закритою кришкою.
  • Через годину у воду додається 2 кружечка лимона, які можна замінити столовою ложкою лимонного соку. Всі компоненти перемішуються.
  • Потім чайник додається мед. Класти його можна скільки завгодно, за бажанням. Все знову перемішується.

Приймається напій щодня протягом декількох місяців. Він дозволить не тільки скинути зайві кілограми, але і сприяє нормалізації роботи організму. Вживання суміші після 21 години не рекомендовано через можливість порушення сну.

Дивіться також  Сама калорійна їжа: список і опис продуктів, чому вони небезпечні для фігури