Рідке харчування: прості рецепти на кожен день для стрункої фігури

У світі існує безліч дієт, кожна з яких обіцяє карколомні результати за короткі терміни. На жаль, не всі вони справляються з обіцянками. А деякі можуть бути навіть небезпечні, в кращому випадку, вони лише не підірвуть здоров’я.

Ми ж розглянемо «Рідку дієту». Її принцип заснований на харчуванні виключно рідкою їжею. Є люди, які сприймають цей спосіб насичення як перехід до зовсім нового виду існування – обходитися зовсім без їжі. Це, так звані, «солнцееды». Але на них ми зараз загострювати увагу не будемо, а розглянемо лише саму дієту і деякі страви для неї.

Суть цієї дієти полягає в харчуванні рідиною: чиста вода, бульйони, соки, відвари і т. д. Як відомо, вода є найефективнішим стимулятором для схуднення. Вона допомагає очистити організм, вивести з нього різні токсини, шлаки, шкідливі речовини.

Головна перевага рідких продуктів в тому, що з них складно приготувати щось висококалорійне, якщо не зловживати цукром. Погодьтеся, навряд чи ви будете додавати в свій смузі пишну булочку або кремове тістечко.

До того ж, рідкі страви легше засвоюються організмом і не перенавантажують кишечник. А через кілька днів такого харчування шлунок почне скорочуватися в обсягах і згодом їжі для нього буде потрібно набагато менше. Завдяки тому, що необхідно приймати їжу щогодини, ви не будете відчувати почуття голоду, а організм буде поступово насичуватися поживними речовинами і вітамінами.

За один-два тижні такої дієти можна втратити у вазі від 4 до 15 кг!

Зрозуміло, у системи рідкого харчування є свої протипоказання:

– хвороби травного тракту та сечовидільної системи;

– цукровий діабет;

– вагітність і період грудного вигодовування.

Небажано застосовувати цей спосіб харчування більше двох-трьох тижнів.

Дивіться також  Калорійність часнику, його хімічний склад, корисні властивості

Зробити меню різноманітним буде зовсім нескладно. Існує безліч простих рецептів рідкого харчування на кожен день, тому будь-яка людина підбере для себе страви на свій смак.