Скільки калорій на 1 кг жиру людини і як його спалити

Мета більшості людей, які активно вважають калорії, займаються спортом і обмежують себе в харчуванні – усунути зайвий жир. Цей самий жир в нашому організмі теж має свою калорійність. Тобто, це кількість калорій, яку потрібно витратити, щоб спалити певну кількість жиру. Розглянемо, що являє собою калорійність жиру людини, і з чого він складається.

Скільки калорій в кілограмі жиру людини

Відповідь на питання про те, скільки калорій в жирі людини – 7716 ккал в кілограмі. Якщо перевести це значення в фунти, то отримаємо приблизно 3500 ккал на один фунт підшкірного жиру.

Один грам чистого жиру містить 9 кілокалорій. Але чому тоді кількість калорій в жирі людини відрізняється? Справа в тому, що це не жир в чистому вигляді. У ньому міститься невелика кількість води, сполучної тканини та інших баластних сполук. Ці домішки не враховуються при підрахунку жиру в продуктах, а ось при підрахунку калорій в підшкірному жирі людини приймати їх до уваги потрібно.

Звідси випливає те, що грам підшкірної жирової прошарку містить 7, ккал, а не звичні 9.

Знаючи, скільки калорій на 1 кг жиру людини, можна розрахувати, скільки калорій вам потрібно витрачати і споживати, щоб схуднути настільки, наскільки ви хочете. Для схуднення необхідно створити дефіцит калорій, тобто, витрачати більше енергії, ніж ви споживаєте з їжею. Досить створити різницю в 500 ккал, і за два тижні ви можете втратити кілограм чистого жиру.

Якщо створити дефіцит калорій у 1000 ккал щодня, можна скоротити період скидання кілограма жиру до одного тижня. Саме така швидкість ще вважається безпечною, а ось більш швидке схуднення загрожує негативними наслідками.

Врахуйте, що улюблені багатьма експрес дієти, за рахунок яких можна скинути пару кілограмів всього за 2-3 дні, виводять з організму рідина, яка швидко повертається, коли людина знову дотримується звичного раціону. Жир ж іде потім, і для позбавлення від нього потрібно регулярно дотримуватися правильного і помірного харчування і займатися спортом.

Дивіться також  Яйця для схуднення: які краще, як приготувати і як правильно їсти