Скільки калорій спалюється при ходьбі, як правильно займатися, щоб худнути

Спеціально для тих, хто не може або з якихось причин не хоче відправлятися займатися в спортивні зали, існує дуже простий, ефективний і безкоштовний вид тренувань. Він під силу майже кожному людині, але при правильному виконанні дає відмінні результати. Отже, давайте з’ясуємо, скільки калорій спалюється при ходьбі.

Цей вид тренувань підійде не тільки для схуднення. З її допомогою зміцнюється серцево-судинна система, поліпшується витривалість, підтягуються м’язи. Ходьба здатна зняти сильний стрес, зміцнити імунітет, уповільнити загальне старіння організму.

Вона чудово підійде навіть тим, хто хотів би займатися спортом, але ніяк не може змусити себе почати. Людям легше займатися ходьбою, т. к. це звичне дію для організму. Воно не викликає стресу, як, наприклад, ситуація, коли людина морально і фізично змушує себе ходити на пробіжки, силові тренування.

Часто від тих, хто явно потребує додаткової фізичної активності, можна почути фрази на кшталт «мені потрібен стусан», «ось якби хтось пішов займатися разом зі мною». Зрозуміло, це всього лише відмовки через брак сили волі, але якщо мова буде йти про піших прогулянках, мало хто зможе ними скористатися.

Повністю відмовитися від ходьби вам, в будь-якому випадку, не вдасться. Маршрути на роботу, в магазин, до друзів, в дитячий садок, школу і т. д. – щодня в цих прогулянках втрачається певна кількість калорій. У ваших силах в рази збільшити їх витрата.

Почніть долати відстані в більш швидкому темпі. Ідіть швидким кроком, а по можливості, підключіть легкий біг. Таким чином ви не тільки витратите більше калорій, але і заощадите певну кількість часу, який можна витратити на інші важливі справи.

Надалі почніть додавати прогулянки у вільний час. Нехай спочатку вони будуть зовсім короткими – 5-10 хвилин, але втрата ваги може з’явитися вже на цьому етапі. Час занять повинна поступово збільшуватися. В ідеалі воно повинно тривати не менше 40 хвилин. Допускається поділ його на інтервали: перші 5-6 хвилин проходимо повільним кроком, основна частина – швидким, і останні кілька хвилин знову йдемо не поспішаючи, завершуючи тренування.

Дивіться також  Як поправитися у ногах дівчини швидко: вправи корисні поради

Якщо ви вже не новачок і хочете, щоб спалювання жиру відбувалося максимально ефективно, можете придбати обважнювачі. Оптимальніше всього розподіляє навантаження спеціальний пояс. Для початку достатньо буде 1-2 кг ваги, в подальшому допускається його збільшення. Для того, щоб краще навантажити ноги, зокрема стегна і сідниці, використовувати обважнювачі у вигляді браслетів.

Вони надягають на щиколотки і щільно затягуються. Простежте, щоб вони не бовталися при ходьбі, інакше швидка втома і роздратування на шкірі вам гарантовані. Під час занять можете виробляти додаткові вправи руками, наприклад махи або викиди вперед (імітація прямого удару). Для більшої навантаження можна робити це з гантелями. Для початку підійде зовсім невелика вага, близько 0,5 кг.

Візьміть на замітку вважати для себе кількість пройдених кроків. Можна придбати крокомір або фітнес-браслет. Також зараз існує безліч онлайн-калькуляторів і мобільних додатків, що дозволяють не тільки дізнатися, яку відстань ви пройшли, але і підрахувати, скільки калорій спалюється при ходьбі в кожному певному випадку. Невеликий «лайфхак», як витратити якомога більше калорій при ходьбі ,в картинці нижче

Раз ви дочитали цю статтю до кінця, значить, у вас є дійсні причини зайнятися спортом, покращити своє здоров’я або фізичні дані. Спробуйте прямо зараз сісти і добре подумати, скільки насправді у вас серйозних приводів, щоб не влаштовувати собі вечірні прогулянки?

Можливо, ви не зможете знайти жодного. Не відкладаючи все «на понеділок», взувайте кросівки, зручний спортивний одяг і вперед, до досягнення своїх цілей!

Дізнатися більше про правильній ходьбі для схуднення ви можете з відео за посиланнями нижче.