Скільки калорій в світлому пиві, нефільтрованому, безалкогольному

На сьогоднішній день різноманітність алкогольних напоїв дуже велике. Найбільшою популярністю серед людей користується пиво, яке, як багато хто вважають, що менш шкідливо, ніж інший алкоголь. Але це є великою помилкою. Людям, які стежать за стабільністю своєї ваги, слід знати, скільки калорій в пиві.

Існують різні види пива: світле, темне, нефільтроване, безалкогольне. Калорійно не саме пиво, а спирт, який в ньому міститься. Іншими словами, його калорійність залежить від показників фортеці: чим міцніше пиво, тим воно калорійніше. Середня його калорійність коливається від 30 до 55 ккал на 100 грам.

У безалкогольному пиві міститься 25-30 ккал, воно є самим низькокалорійним серед всіх видів. Такі цифри пов’язані з наявністю достатньої кількості вуглеводів і жирів.

Світле пиво є найбільш популярним серед любителів цього напою. Воно менш калорійне, ніж темне. В темному пиві міститься 49 ккал (найкалорійніший вигляд цього алкогольного напою), а в світлому близько 42 ккал. У нефільтрованому пиві число калорій одно 38-40 ккал.

Люди давно сперечаються про шкоду і користь цього спиртовмісної напою. Користь його вкрай мала, а при надмірному вживання зводиться на немає. Але все ж деякі вчені виділяють наступне корисні властивості:

– утримання в солоді вітаміну В і РР;

– виведення шкідливих речовин з організму за рахунок прискореного сечовипускання;

– містить антиоксиданти, які не дають розвиватися раковим клітинам;

– наявність мінералів у складі.

Шкоду, яка може завдати пиво, значно виражений, на відміну від його користі.

Почнемо з того, що алкоголь сам по собі шкідливий для організму і не може принести позитивної динаміки на здоров’я людини.

– воно є сильним сечогінним засобом, у зв’язку з чим, з організму вимиваються не тільки шкідливі, але і корисні речовини.

Дивіться також  Рецепти для схуднення із сочевиці: як приготувати кашу і суп для зниження ваги

– пивний алкоголізм розвивається швидше, ніж інші його види, це відбувається із-за швидкого пристрасті до даного напою особливо у жінок;

– робить досить сильний вплив на чоловічу потенцію;

– негативний вплив на печінку, нирки і серцевий м’яз;

– нарушенает гормональний баланс в організмі.

Існує думка, що пиво сприяє набору ваги. Частка правди в цьому є. При вживанні пива сильно підвищується апетит. Хоча сам напій і є не дуже калорійним, але закуски, які зазвичай вживають з ним, містять багато калорій (чіпси, сухарі, горішки та інші).

Зовсім відмовитися від пива коштує:

  • Особам, які не досягли повнолітнього віку (воно заважає правильному росту і розвитку скелета, нервової і серцево-судинної систем).
  • Вагітним жінкам і годуючим мамам (токсичний вплив на плід, і немовляти).
  • Людям із захворюванням печінки, нирок, серця (в даному випадку будь-який алкоголь знаходиться під суворою забороною).
  • Якщо у людини виникли проблеми з шлунково-кишковим трактом.
  • Людям, у яких є проблеми з гормонами, так як пиво порушує вироблення і баланс гормонів в організмі, що призводить до тяжких наслідків.

Яка ж кількість не завдасть шкоди здоров’ю? Дієтологи до цього алкогольного напою ставляться досить насторожено. Але все ж дозволяють прийом невеликої кількості – 200-300 грам. Ці прийоми повинні бути епізодичними, не частіше 1 разу в 7-10 днів. Якщо не зловживати пивом, то здорова людина залишиться таким на борг роки.

Поєднання розпиття пива з вживанням некалорійною їжі допоможе зберегти фігуру від зайвих кілограмів, а пильний контроль над кількістю випитого допоможе зберегти ще й здоров’я.