Скільки крутити обруч, щоб схуднути, який краще вибрати для занять

Обруч – це справжнє чарівне колечко, яке здатне змінити не тільки вашу фігуру, але і все життя. В кращу сторону, зрозуміло. Так давайте з’ясуємо, скільки крутити обруч, щоб схуднути.

Напевно, ви вже встигли познайомитися з ним ще в дитинстві: у дворі, на уроці фізкультури, спортивних секціях. Можливо, саме тому обруч (або по-іншому, хула-хуп), зараз представляється вам не більш ніж іграшкою-дрібничкою. А адже насправді, це чудова річ, щоб знайти гарну підтягнуту попу і осину талію.

Загорівшись ідеєю придбати (або повернути) собі фігуру, що притягає погляди протилежної статі, більшість задаються питанням: «Скільки треба крутити обруч, щоб постройнеть?» Єдиним універсальним відповіддю буде така: за 100 хвилин обертання звичайного порожнього металевого обруча ви втратите 1000 калорій.

Якщо ви не збираєтеся змінювати ваш режим харчування, то з талії в перший час буде йти приблизно по 0,5 сантиметра. Надалі ці результати скоротяться і можуть зникнути зовсім.

Тому, починаючи заняття з обручем, обов’язково потрібно переглянути свій стиль харчування. До речі, це стосується будь-яких видів фізичних навантажень.

Для початку розглянемо види існуючих обручів:

  • Найпростіший – легкий, порожній пластмасовий або алюмінієвий. Для занять на жиросжигание він не підійде. Варто використовувати тільки у випадку, якщо ви не маєте уявлення, як крутити обруч, або зовсім забули техніку його застосування.
  • Металевий порожнистий або цільний. Даний вид більш важкий, тому цілком підійде людям з початковим досвідом. З його допомогою можна «привчити» організм до навантажень і первинним хворобливих відчуттів при використанні.
  • Масажний обруч. Даний вид необхідний тим, у кого, крім надмірної ваги присутні проблеми з шкірою (в’ялість, втрата пружності) і целюліт. Масажні кульки, прикріплені з внутрішньої частини обруча, допоможуть, якщо не позбутися від цих проблем повністю, то вже у всякому разі, знизять їх видимі прояви. Якщо ви зупините свій вибір на даному виді інвентарю, обов’язково перевірте зовнішню поверхню кульок – вони повинні бути рівні, гладкі, без якого-небудь натяку на подряпини і щербини. Дуже добре, якщо вони зможуть обертатися, так на вашому тілі може залишитись набагато менше синців, неминучих після перших тренувань.
  • Підраховує калорії. В деякі моделі виробники вбудовують датчики, що дозволяють побачити, скільки калорій було витрачено за тренування. Звичайно, цілком на них покладатися не варто, але певний сенс у цьому є.
Дивіться також  Велосипед для схуднення: користь вело їзди для жіросжіганія і стрункої фігури

Діаметр теж повинен бути правильно підібраний. В картинці нижче вказані орієнтовні оптимальні варіанти для різних цілей.

Що стосується оптимальної кількості часу занять, то тут все залежить від рівня вашої підготовки і самопочуття. Спочатку тренування краще проводити не більше 3-5 хвилин, щоб тіло трохи звикло до обруча. В подальшому, при доброму стані здоров’я, поступово збільшуйте час на 5 хвилин кожен раз, і так до межі ваших можливостей.

Для того, щоб результат став помітний неозброєним оком, потрібно займатися не менше 3-4 разів на тиждень по 30-45 хвилин. Можна розбити на відрізки, наприклад, 3-4 підходи по 10 хвилин.

Зрозуміло, і в цьому вигляді фізичних навантажень існують свої обмеження. Так, медики не рекомендують тренуватися з обручем при захворюваннях нирок, печінки та яєчників. Категорично забороняється цей вид спорту при вагітності, навіть якщо термін зовсім невеликий. Після пологів теж бажано утриматися хоча б 6 тижнів, а якщо було кесарів розтин, то і довше. Більш точний термін вам допоможе ваш лікар.

Під час критичних днів заняття теж небажані, оскільки створюється зайвий тиск на живіт, що може спровокувати посилене кровотеча.

В цілому, обертання обруча – цілком безпечний і корисний спосіб схуднення. Головне, в усьому дотримуватися розумність.

За посиланням нижче можна додатково ознайомитися з інформацією про тренуваннях з обручем.

Як схуднути:

Ще про схуднення:

Користь та шкода:

Помилки і протипоказання: