Страви з сочевиці для схуднення: рецепти каші з сочевиці для тих, що худнуть, супу, а також чим корисна сочевиця

Сочевицю на будь-якому столі можна зустріти рідко, але таке відношення до цієї бобової культури абсолютно незаслужено. В одній порції сочевичну каші міститься стільки ж білка, скільки і в одній порції м’яса. Крім цього, вона містить багато клітковини, мінеральні солі та складні вуглеводи. Поживні і корисні властивості дозволяють скинути кілька зайвих кілограмів без голодувань.

Користь продукту

Багато народів використовують сочевицю як ліки. Але і як антидепресант вона діє не гірше, піднімає тонус організму і настрій, от тільки не діє згубно на фігуру, як, наприклад, шоколад.

Ще чим корисна сочевиця? Для схуднення вона цікава низькою калорійністю. У 100 грамах сочевиці міститься 310 ккал, вона на 35% складається з білка, на 53% з складних вуглеводів і на 2% жиру. Зауважте, це менше, ніж у популярному горосі.

Сочевиця багата вітамінами В, одна порція каші на 90% покриє добову потребу організму у фолієвій кислоті. В ній містяться амінокислоти добре засвоюються організмом.

Сочевиця багата білком і клітковиною, розчинної і нерозчинної. Перша відповідає за процес травлення і кишкову мікрофлору, а нерозчинна, в свою чергу, активізує моторику кишечника і виводить з організму токсини і шлаки.

Сочевицю їдять не тільки для того, щоб пішов вагу, але і для стимуляції обміну речовин, підтримки імунітету, а також зниження ризику розвитку сечостатевих і онкологічних захворювань.

Дивіться також  Дієта Лариси Доліної (7 кг за тиждень) - кефірний меню