Суп для схуднення з овочів свіжих та заморожених: бостонський рецепт

Дієти, основою яких є суп з овочів для схуднення, можна назвати практично чарівними. Вони допомагають в найкоротші терміни позбавитися від зайвих кілограмів, а також очистити ваш організм від токсинів і шлаків. Крім цього, вони сприяють відновленню хорошої мікрофлори в кишечнику і допомагають людям безболісно перейти на правильне харчування.

Користь овочевих супів

Насправді, весь секрет таких супчиків досить простий. Якщо подивитися на його склад, то можна помітити, що всі продукти володіють негативною калорійністю. Тобто, на перетравлення такої страви витрачається набагато більше енергії, ніж він може дати.

Наприклад, можна взяти відомий для схуднення боннський суп, його калорійність не перевищує 35 ккал, а в супі з лука або селери і того менше, всього близько 20 ккал.

Завдяки тому, що енергетична цінність такого продукту дуже мала, організму доводиться задіяти внутрішні ресурси, і він починає позбавлятися від жирових запасів. Саме тому не варто дивуватися, що вживання в їжу такого супу приведе вас до довгоочікуваної втрати ваги.

Перенести таку дієту досить просто, адже ви можете їсти свій супчик в будь-який час і в будь-якій кількості, в загальному, як тільки відчуєте голод, можете сміливо йти на кухню. Цей суп дуже поживний і від нього дуже швидко приходить відчуття насичення.

Є певні продукти, з яких ви цілком можете приготувати свій дієтичний суп. Самим популярним і в нашому випадку корисним овочем є селеру. Щоб організм міг його переварити йому знадобиться в 4 рази більше калорій, ніж міститься в цьому овочі.

Отже, для рецепта овочевого супу підійдуть: селера, спаржа, баклажани, цукіні, гриби, листовий салат, капуста, цибуля, зелень, часник, перець.

Така дієта набагато безпечніше, ніж всім відомі монодієти. Адже тут ваш раціон цілком різноманітний, і містить у собі безліч важливих для нашого організму вітамінів і мікроелементів. Однак все-таки не варто занадто захоплюватися такими дієтами, вона повинна тривати не більше 2 тижнів і проводиться 1 раз в 2-3 місяці.

Дивіться також  Скільки калорій в кисляку домашньої або магазинної