Сушимо руки, Ганна Куркурина. Відео вправи, сушка рук вдома.

Сушіння рук

Під час цього тренування з Куркуриной ви не тільки зробите дуже корисні вправи для схуднення рук, для створення рельєфу верхньої частини тіла і зміцнення м’язів спини і плечового суглоба, але і дізнаєтеся, як працюють ці м’язи, які з них найбільш слабкі і чому так важлива розтяжка після інтенсивної роботи з обтяженнями. Втім, велика кількість корисної інформації – це «фішка» всіх відео Куркуриной. Не випадково вона здобула таку популярність у мережі і своєму залі (у Ганни свій фітнес-клуб, його відвідувачі і потрапляють в кадр на онлайн-тренуваннях).

Вправи на руки не дуже популярні в тренуваннях фітнес-тренера, який за 15 хвилин може завантажити вас і ваші м’язи до відмови. Але коли Куркурина береться за справу, можете не сумніватися: будь-яка частина тіла буде опрацьована по повній програмі.

Начебто сушимо руки, а в результаті отримуємо стрункі і підтягнуті форми всієї верхньої частини тіла. Справа в тому, що приємним бонусом тренування рук є опрацювання м’язів спини, які просто не можуть залишатися без навантажень, якщо ви хочете придбати гармонійно розвинене тіло. Що ж, якщо не боїтеся і вирішили досягти саме цієї мети, то сушіння рук від Куркуриной – те, що вам потрібно!

Вам знадобиться: гантелі 3-4 кг

Дивіться також  Сінді Кроуфорд Як досягти досконалості, дивитися відео онлайн, відгуки