Сушимся, спалюємо жири з Анною Куркуриной. Сушка тіла з Куркуриной – дивитися відео онлайн.

Спалюємо жири, сушимся.

Сушка тіла – тема, якій Анна Куркурина приділяє увагу практично в кожному відео. Але саме ці тренування чудові тим, що за невеликий проміжок часу опрацьовуються не ноги або руки, а м’язи всього тіла. Відмінний спосіб заощадити час і відчути навантаження на стегна і сідниці, і на спину, і на руки. Отже, сушимся!

Що таке сушіння тіла? Це чергування динамічних та статичних вправ, це чергування вправ з обтяженням і без. Так ми спалюємо жири по всьому тілу, до того ж після заняття організм ще довгий час буде витрачати енергію в збільшеному обсязі.

Останні кілька раз варто робити вправи «через не можу» — ось принцип ефективної тренування від Куркуриной. Причому неважливо, новачок ви чи ні: працювати до останнього з будь-яким рівнем підготовки. Будьте готові до того, що після тренування з Анною у вас будуть тремтіти ноги і руки, але ви гарантовано будете пишатися собою!

Куркурина веде свої передачі з залу, але вправи універсальні: просто включайте відео і починайте займатися. Немає гантелей? Візьміть будь-яке обтяження, який зручно тримати в руках або навіть залишайтеся без них. Немає спеціального килимка? Постеліть собі звичайний. Немає нічого неможливого, пам’ятайте це. Втім, якщо і забудете, не страшно: варто включити будь-яке відео з однією з найсильніших фітнес-тренерів у світі, щоб здорово зарядитися мотивацією і бажанням зробити себе краще!

Що вам знадобиться: гантелі, блін (або будь-яке обтяження)

Дивіться також  Катерина Буйда - розтяжка або стретчинг, відео онлайн