Танці для схуднення: види, ефективність, особливості, рекомендації

Які танці краще вибрати для схуднення: рекомендації від інструкторів. У чому полягає ефективність окремих видів і напрямів. Дотримуйтесь протипоказання! З безлічі способів схуднення вибрали танці? Тоді вам краще заздалегідь дізнатися, що в перші тижні, а може й місяці, доведеться працювати на знос.

Які танці краще вибрати для схуднення: рекомендації від інструкторів. У чому полягає ефективність окремих видів і напрямів. Дотримуйтесь протипоказання!

З безлічі способів схуднення вибрали танці? Тоді вам краще заздалегідь дізнатися, що в перші тижні, а може й місяці, доведеться працювати на знос. Якщо порівнювати навантаження на м’язи, то 1 годину заняття прирівнюється 40 хвилин бігу, 30 — плавання або 20 — силового тренування. Не варто розраховувати лише на веселощі та запальну музику — тілу доводиться трудитися до сьомого поту. Але зате за місяць втрати можуть скласти 10 кг. Такі результати стоять терпіння і зусиль!

У чому користь

Інтенсивні рухи, швидкий темп, ритміка змушують організм виробляти масу енергії. За 1 годину досить спокійного вога (один із сучасних стилів) можна витратити 300 ккал (= 1 гамбургер), запальною зумбі — до 900 ккал!

Високий темп змушує рясно потіти, і з організму йде зайва рідина.

Танцювальні рухи тільки на вигляд здаються повітряними і легкими для виконання. Насправді вони являють собою вправи, які входять до складу базових спортивних комплексів: стрибки, махи ногами і руками, скручування тулуба і т. д. Тільки тут вони ще ускладнені високим темпом виконання. Все це збільшує навантаження на різні групи м’язів, формуючи струнке тіло і спалюючи жирові відкладення на найбільш проблемних місцях.

Прискорюється кровообіг, що збільшує приплив кисню і поживних речовин до тканин. При регулярних заняттях поліпшується робота серця, знижується холестерин, розсмоктуються атеросклеротичні бляшки, поступово йде целюліт, шкіра стає більш еластичною, що запобігає появі розтяжок після схуднення. Всі ці процеси позитивно позначаються на зниженні ваги.

Розганяється метаболізм під впливом прискореного кровообігу. Саме він активізує переробку живлення в енергію. Якщо обмін речовин сповільнений, то калорії будуть відкладатися у вигляді жирових депо. Якщо він нормалізується, організм швидше очищається від шлаків і токсинів, покращує роботу внутрішніх органів, а здоров’я — перший крок до схуднення.

Дивіться також  Худа дієта: меню на 7, 14 і 20 днів, правильний вихід, результати

Незважаючи на втому і труднощі з виконанням рухів, після занять піднімається настрій. Психологи стверджують, що це одне з найкращих ліків від депресії. Значить, це ще й профілактика компульсивного переїдання — не буде проблем, які доведеться заїдати вночі на кухні.

Виходить, що в танці все працює на схуднення і формування красивої фігури. Але чи так все райдужно?