Танці зумба для схуднення або танцювальний фітнес для початківців

Фітнес-танець зумба став чудовим відкриттям у нашій країні для бажаючих скинути зайву вагу і під ритми запального танцю провести час. Цей напрям з’явилося зовсім недавно, однак стало дуже популярним. Так що таке зумба і для чого вона потрібна?

Танці зумба для схуднення — це хвилюючі і незабутні тренування, в які входять вправи на силу і витривалість. Заняття проходить під фантастичну музику, яка нагадає багатьом мотиви латинських музичних композицій.

Тренування в стилі зумба підійдуть всім бажаючим, тому що цим стилем можна займатися у фітнес-центрах, так і самостійно. Для самостійного вивчення потрібно тільки бажання, настрій, просторе приміщення, запальні ритми і відео-урок.

Щоб почати заняття необхідно вивчити пару базових рухів. За словами багатьох фітнес-тренерів, краще всього в танці експериментувати, висловлювати свої думки і емоції за допомогою свого тіла. Адже виконувати однотипні руху невесело, це є ще один плюс фітнес-зумбі.

Незважаючи на те, що напрямок стало популярним зовсім недавно, воно вже має свої різновиди. Існує базова система тренувань, основу якої складають базові рухи під музичні збірки.

Її різновидом можна вважати танці з додаванням елементів південноамериканських композицій.

Є програма занять для людей у віці. Це більш спрощені і спокійні рухи, які не позначаються на здоров’ї.

Також існує зумба з додаванням елементів аеробіки, яка розвиває гнучкість тіла і підвищує його пластичність.

Для любителів водойм розроблена програма зумбі у воді. Це допоможе займатися зумбой людям, у яких хворі суглоби.

 

Дивіться також  Вправи для фігури: для корекції і підтримки її в хорошій, ідеальній формі