Танці зумба для схуднення або танцювальний фітнес для початківців

Фітнес-танець зумба став чудовим відкриттям у нашій країні для бажаючих скинути зайву вагу і під ритми запального танцю провести час. Цей напрям з’явилося зовсім недавно, однак стало дуже популярним. Так що таке зумба і для чого вона потрібна?

Танці зумба для схуднення — це хвилюючі і незабутні тренування, в які входять вправи на силу і витривалість. Заняття проходить під фантастичну музику, яка нагадає багатьом мотиви латинських музичних композицій.

Тренування в стилі зумба підійдуть всім бажаючим, тому що цим стилем можна займатися у фітнес-центрах, так і самостійно. Для самостійного вивчення потрібно тільки бажання, настрій, просторе приміщення, запальні ритми і відео-урок.

Щоб почати заняття необхідно вивчити пару базових рухів. За словами багатьох фітнес-тренерів, краще всього в танці експериментувати, висловлювати свої думки і емоції за допомогою свого тіла. Адже виконувати однотипні руху невесело, це є ще один плюс фітнес-зумбі.

Незважаючи на те, що напрямок стало популярним зовсім недавно, воно вже має свої різновиди. Існує базова система тренувань, основу якої складають базові рухи під музичні збірки.

Її різновидом можна вважати танці з додаванням елементів південноамериканських композицій.

Є програма занять для людей у віці. Це більш спрощені і спокійні рухи, які не позначаються на здоров’ї.

Також існує зумба з додаванням елементів аеробіки, яка розвиває гнучкість тіла і підвищує його пластичність.

Для любителів водойм розроблена програма зумбі у воді. Це допоможе займатися зумбой людям, у яких хворі суглоби.

 

Рекомендації для початківців любителів спорту

Перші тренування можуть проходити не зовсім так, як хотілося б. Можливо, у виконанні вправ на початковому етапі щось не вийде, але не варто впадати у відчай, все приходить з працею. Через кілька тренувань техніка виконання стане набагато краще, що дозволить насолоджуватися процесом роботи над своїм тілом.
Зумба – досить серйозний напрямок, що включає в себе складні рухи в інтенсивному темпі.

Дивіться також  Ізометричні вправи: користь і виконання для преса і для загального схуднення

Неважливо, як проходять заняття, ніколи не потрібно забувати про розминці, адже її відсутність може привести до поганих наслідків, таких як розтягнення м’язів і зв’язок.

Щоб тренування давали результат, необхідно відвідувати заняття 2-3 рази на тиждень по 30-40 хвилин. За одне відвідування можна скинути до 600 калорій. Обов’язково потрібно спостерігати за своїм диханням, а також за балансом води в організмі, так як нестача води може призвести до його виснаження.

Перед тренуванням обов’язково необхідно трохи поїсти, щоб виключити свідомість з-за інтенсивності темпу.

При цьому потрібно враховувати, що витрачаються калорії під час занять повинні перевищувати кількість “з’їдених” калорій, інакше час, витрачений на тренування, пройде даремно.

Вибирайте для занять зручну футболку і вільні спортивні штани, в яких буде комфортно, і ваші рухи не будуть обмежені одягом. Подібна одяг дозволяє приховувати недоліки, не згадувати про комплекси і забути про утиску.

Кожне напрям тренувань містить свої особливі навантаження, і щоб виключити виникнення різних проблем зі здоров’ям необхідно перед тренуваннями проконсультуватися у фахівців. Майбутнім мамам краще уникати таких занять.

Займатися цим напрямком – дуже серйозне рішення, якщо відчуваєте дискомфорт у своєму тілі при заняттях потрібно в найкоротші терміни піти до лікаря.

Відео по темі статті