Танцювальна аеробіка для схуднення: її види, вправи для домашніх занять

Танцювальна аеробіка для схуднення −це виконання фітнес-елементів під музику.

Ритмічні вправи сприяють збільшенню і циркуляції кисню в крові, розвитку м’язів тіла, виправлення постави, пластичності, гнучкості та координації. Вправи виконуються без килимка і додаткового обладнання.

Щоб добитися хорошого результату, потрібно відвідувати тренування не більше трьох разів на тиждень, при цьому займаючись не більше двох годин на добу. Займатися потрібно з задоволенням, якщо змушувати себе, користі від занять буде мало.

 

Які є види танцювальної аеробіки? Видів налічують більше двадцяти, кожен може знайти свій напрямок, яке буде йому найбільш комфортно і за станом здоров’я, і за можливостями. Можна підібрати комплекс елементів для майбутніх мам, у яких вагітність проходить без ускладнень.

Популярні види

Стрип-денс. Дуже популярний напрям. Воно дозволяє зрозуміти і відчути своє тіло. Акуратні і плавні елементи покращують розтяжку, роблять гнучкіше і пластичніше тіло. Заняття стрип-денсом дає підвищення самооцінки, прибирає комплекси.

Латина. Елементи напрямку дуже схожі з елементами латиноамериканських танців. Вагітним та людям похилого протипоказано займатися цим видом аеробіки, тому що рухи дуже динамічні. В латині відкривається можливість поекспериментувати і проявити себе.

Беллі-данс. Відомий напрямок, яке виправляє проблеми з поставою, покращує форми тіла за допомогою східного танцю. При виконанні вправ працюють всі групи м’язів, при цьому беллі-данс дуже корисний для жіночого здоров’я. Займатися цим напрямком можуть всі, незалежно від ваги і віку.

Джаз-модерн. Найскладнішим видом вважається джаз-модерн, тому що дуже складна у виконанні сучасна хореографія. Не рекомендують займатися даним напрямком самостійно, необхідний професійний фітнес-тренера. Виконуючи елементи джаз-модерну, можна відкрити глибину переживань своєї душі всьому світу.

Фанк-аеробіка. Елементи цього напряму підходять для людей, які тільки що відкрили для себе аеробіку як напрямок корекції своєї фігури. Вправи робляться в помірному, але досить інтенсивному ритмі, використовуючи уяву і пластичність своїх рук.

Дивіться також  Вправи для м'язів ніг: силовий комплекс

Не рекомендується відвідувати заняття людям з проблемами хребта, оскільки основне навантаження лягає на м’язи і суглоби спини.

Хіп-хоп. Такий напрямок дуже популярний серед молоді, дозволяє проявити акторські здібності. Цей вид аеробіки захоплює своєю свободою рухів. У цьому напрямку можна виконувати як повільні, так і різкі, наповнені життям, руху.

Щоб займатися подібним видом мистецтва, необхідна хороша фізична підготовка, так як рухи вимагають різкості і швидкості.