Тренажер для ходьби на місці, степпер для будинку

Сама правдива фраза говорить про те, що будь-яке життя полягає в русі. Всі це знають, проте не всі прислухаються. Для активного способу життя не потрібно по кілька годин на день займатися в спортзалі, немає необхідності бігати сотні кілометрів і задихатися від напруги. Досить багато гуляти, а найкраще – мати вдома степпер – спеціальний тренажер для хлдьбы на місці, що дає додаткове навантаження на організм, проте не вимагає ніякої підготовки і зовсім легкий у своєму використанні.

Головна перевага такого тренажера полягає в тому, що на ньому можна займатися в будь-який час доби, нікому не заважаючи. Степпер абсолютно безшумний, тому навіть уночі, якщо у вас раптом з’явилася енергія, а домочадці сплять, можна почати тренування та не хвилюватися за сон рідних. Справжній подарунок долі, чи не так?

Кому найбільше потрібен цей тренажер? Так майже всім, адже у більшості людей робота сидяча, а для здоров’я необхідні спортивні навантаження. Є група людей, у яких проблеми з суглобами, тому біг їм заборонений. Даний тренажер відмінно заміняє навантаження при бігу, проте не перенапружує суглоби, а лише зміцнює їх.

Завдяки різним рівням навантаження на тренажері, можна навіть скинути вагу, а пізніше і підтягти м’язи, сформувавши таким чином спортивну і струнку фігуру. Схуднення можливо завдяки посиленню інтенсивності тренувань, оскільки у даного тренажера є кілька видів навантажень, починаючи з найпростіших і закінчуючи складними.

Для літніх людей і хворих рекомендується мінімальна навантаження, розрахована лише на легке тренування без шкоди для здоров’я. Найчастіше люди з малоактивним способом життя мають знижений імунітет і в два рази сильніше піддаються інфекційних захворювань. Ось їм подібне пристрій просто необхідно, адже воно дуже компактно і завжди може бути під рукою, а значить, і часу на тренування багато не потрібно.

Дивіться також  Вправи для внутрішньої поверхні стегна: як зміцнити і підтягнути ці м'язи

Регулярні заняття дозволять вам привести м’язи в тонус, а також подбати про те, щоб у старості суглоби і ноги не боліли.

При занятті на степпере працюють різні групи м’язів, починаючи, звичайно ж, з ніг і закінчуючи сідницями, а також внутрішня і зовнішня поверхня стегна. Крім цього, вода не буде затримуватися в колінах, а адже її скупчення там загрожує вам у старості позбавленням рухливості. Краще попрацювати півгодини сьогодні, ніж страждати завтра, чи не так?

Також будуть задіяні м’язи преса і плечей, завдяки чому буде формуватися красива талія. Тренажер дійсно багатофункціональний та універсальний у використанні.

Деякі моделі тренажерів керовані голосом, тут задіяні новітні розробки і технології. Тренажери імітують ходьбу, адже ви рухаєтеся, однак, по суті, залишаєтеся на місці.

Регулювання навантаження допоможе вам уникнути травм, так як для кожної підготовки потрібна своя навантаження, комусь і елементарне складно, а хтось і на самому важкому не втомлюється.

При бігу на такому тренажері жир спалюється в рази швидше, ніж при ходьбі. Люди переслідують різні цілі, займаючись на степпере, проте більшість просто хоче збільшити свою активність і розім’яти затерплі м’язи і суглоби. Такі тренування не тільки дозволять вам відпочити, звільнитися від думок і просто на якийсь час зайнятися своїм здоров’ям, але і зміцнять серце, судини, а також позбавлять вас від зайвого вантажу у вигляді пари кілограм.

Виходячи зі сказаного, можна сміливо зробити висновок про те, що степпер – відмінний тренажер, що володіє низькою ціною і великою функціональністю.