Тренування з Джиліан Майклс

Сьогодні ми розповімо про одну з найбільш затребуваних систем схуднення – тренування з Джиліан Майклс. Чому багато жінок вибирають для себе такі заняття, і до яких наслідків вони призводять, читайте в нашій статті.

Яка жінка не мріє про стрункою і підтягнутою фігурі? Проте в сучасних ритмі життя важко виділити час для того, щоб займатися власним тілом. Втома, стреси, відсутність сили волі і елементарна лінь також відіграють свою роль, тому багато хто воліє змиритися з тим, що є і продовжувати заздрити красуням з глянцевих журналів, заїдаючи це почуття улюбленими ласощами.

Ті ж, хто вирішив зайнятися собою, просто іноді губляться у величезному кількості дієт і різних методик. Вибрати й справді складно, адже кожна людина індивідуальна, але є момент, який об’єднує всіх – це бажання швидкого результату.

Чи можна схуднути за місяць? Відповідь на це питання знайшла Джилліан Майклс – напевно, самий популярний американський фітнес-тренер. Вона розробила безліч методик, найбільш популярною з яких стала система схуднення за тридцять днів.

В основу всіх своїх тренувань Джилліан Майклс вклала особистий досвід, так як ще в дитинстві і підлітковому віці у неї були проблеми із зайвою вагою. Бажаючи виправити це, вона почала займатися фітнес-тренуваннями, однак і подумати не могла, що в майбутньому це стане її професією.

Привівши себе в порядок, Джилліан виникло бажання допомогти людям, що страждають такою ж проблемою, і вона стала персональним фітнес-інструктором. Робота з людьми принесла нові ідеї, на основі яких і були розроблені системи вправ і дієт, які користуються зараз великим попитом.

Отже, перейдемо безпосередньо до самої відомої програмі Джилліан Майклс – «Схудни за 30 днів». Це методика поділяється на три цикли вправ різного ступеня складності, причому перехід на кожен цикл відбувається через десять днів. Кожне тренування триває півгодини і в неї входять як силові, так і кардіо-вправи.

Дивіться також  Фізкультура для схуднення: які комплекси можна проводити на свіжому повітрі

Для того, щоб приступити до занять, не потрібні якісь тренажери або особливі спортивні пристосування, легких гантелей і гімнастичного килимка буде цілком достатньо. Відразу варто зауважити, що тренування дуже інтенсивна і не передбачає перепочинків між вправами крім паузи в кілька секунд для відновлення дихання. Щоденний 30-ти хвилинний тренінг складається з трихвилинних циклів, в яких дві хвилини займають кардіо-вправи, а одна хвилина – вправи на прес.

Ось приклад декількох типових вправ з цієї методики:

– «планка-вгору» – прийнявши положення планки, опускаємося і піднімаємося в однаковому темпі на одну руку, потім на іншу;

– присідання або випади ногами одночасно з роботою рук і плечей: присідання поєднуються з різними махами рук з гантелями.

Особливість тренування полягає в тому, що вона одночасно силова і інтервальна. Короткочасні інтенсивні вправи, спрямовані на опрацювання як можна більшої кількості м’язів, що забезпечують надходження в організм максимальної кількості кисню, а це, в свою чергу прискорює спалювання жирів.

Тренування з Джиліан Майклс орієнтовані на схуднення. Це, в першу чергу, жиросжигающая система, тому наростити м’язову масу або домогтися видатного рельєфу з її допомогою не вийде. А ось швидко й ефективно знизити вагу і підтягнути контури тіла цілком реально, причому результати будуть помітні вже через кілька занять.

Важливим моментом в схудненні з допомогою тренувань є правильне харчування. Дієту, яку розробила автор системи, не можна назвати бідною, так як вона врахувала той момент, що для інтенсивних тренувань необхідно достатня кількість енергії. Скорегувати свій раціон необхідно наступним чином:

– виключити фаст-фуд, борошняні і кондитерські вироби, а також алкоголь і кофеїн;

– обмежити вживання ковбасних і консервованих продуктів;

Дивіться також  Вправа пуловер для грудних м'язів: техніка виконання

– зробити акцент на морепродукти, пісне м’ясо, знежирені молочні вироби, зелень і фрукти.