Уроки фітнесу з Анітою Луценко, її спеціальний комплекс вправ

В сучасному світі немає необхідності витрачати багато грошей на те, щоб зробити свою фігуру красивою і підтягнутою. До чого наймати спеціального тренера і купувати абонементи, якщо безліч різноманітних програм є у вільному доступі? Там не тільки вправи, що сприяють схудненню, але і поради в харчуванні, які збільшать вірогідність скидання ваги.

Напевно, всі чули про проект »Зважені люди», який є одним з тисячі інших, найбільш популярним і інформативним. Не треба годинами шукати інформацію в інтернеті, достатньо просто зрозуміти і прийняти найбільш ази схуднення, звичайно ж, не на шкоду здоров’ю.

Одним з найсуворіших, дисциплінованих і завжди домагаються свого тренерів є Аніта Луценко. Завдяки її допомозі можна скинути зайві кілограми в самі стислі терміни. Вона змусить вас полюбити фітнес і себе. Не встигнете озирнутися, як ваше відображення почне радувати вас в будь-який час дня і ночі.

Аніта Луценко найбільш популярна завдяки своєму проекту, в якому беруть участь дівчата смоли швидко скинути обридлі кілограми.

Уроки фітнесу з Анітою Луценко повні важливих порад, які закликають до необхідності стежити за своєю вагою, адже кожен зайвий кілограм в майбутньому відніме у вас роки життя. Чи готові ви йти на такі жертви заради їжі?

Поради Аніти Луценко:

  • Можна тренуватися по кілька годин на день, але так і не добитися зменшення жирового прошарку. Без контролю за харчуванням схуднення ви точно не доб’єтеся. Максимум – нарощення м’язів, які під шаром жиру все одно не будуть помітні.
  • Завжди пийте воду. Це навіть важливіше їжі, так як без необхідної кількості пиття (не менше 2 л на добу) зменшення зайвої ваги буде сповільнюватися. Іноді саме нестача води стає причиною повноти жінки. Легко сплутати голод з жадобою, так як вони однаково відчуваються. Перед прийомом їжі випийте склянку води. Якщо голод пройшов, значить, це була всього лише нестача рідини в організмі.
  • Вся ефективність регулярність. Зробивши кілька разів, а потім закинувши тренування, результату ви не отримаєте.
  • Приділяйте своєму тілу хоча б п’ятнадцять хвилин щодня. Уупражнений, на зразок бігу або преса, достатньо для скидання ваги, хоча, звичайно, це буде мінімальний результат. Краще так, ніж нічого.
Дивіться також  Вправи для красивої фігури: простий ефективний щоденний комплекс

Аніта Луценко радить завжди починати тренування з розминки і розігрівання. Достатньо двох хвилин для того, щоб організм зрозумів майбутню роботу і підготувався. М’язи на наступний день будуть хворіти набагато менше.

Якщо не знаєте, з чого почати, то просто біжіть. Біг на місці, стрибки на скакалці (можна і без неї) будуть ідеальним варіантом початку тренування.

Комплекс складається з розминки, основної частини і завершує всі розтяжки.

Найефективніші вправи, рекомендовані Анітою Луценка:

  • Віджимання. Жінкам зі слабкими руками краще починати віджиматися з колін, перенапруження ніякої користі не принесе. Головне – правильна поза, щоб від плеча до п’ят тіло було прямим і не піднімалося, і не опускалося. Зробити не менше 15 разів.
  • Присідання. Краще всього підходять для сідниць, хоча і ноги тут задіяні. Важливо, щоб коліна не виходили за шкарпетки. Кут повинен становити 90 градусів. Головне – не швидкість, а правильно виконане вправу.
  • Драбинка. Підйом на більш високу поверхню дуже зміцнює м’язи ніг. Завжди ходите пішки, навіть якщо живете на першому поверсі, то не полінуйтеся пройтися хоча б до п’ятого.
  • Прес. М’язи живота зміцняться тільки разом зі скручуванням. Піднімаючись, робите вихід, напружуючи прес, а опускаєтеся, вдихаючи носом. Робити не менше 20 разів.

Ці базові вправи дуже прості й ефективні. Щоденне їх застосування, нехай і за п’ять хвилин, неодмінно позитивно позначиться на вашій фігурі.