Водне голодування для схуднення: правильний вхід і вихід

Багато вважають, що голодування часто допомагає зміцнити здоров’я, призводить до втрати ваги, омолоджує організм. Але не кожен здатний відразу відмовитися від їжі і води. У такій ситуації ідеальним варіантом буде водне голодування для схуднення. Воно має певні переваги:

  • Збільшує захисну систему організму, що дозволяє перемагати багато вірусні захворювання.
  • Завдяки психологічного розвантаження організм краще очищається і швидше відновлюється.
  • Активізується робота гіпофіза, що уповільнює процеси старіння в організмі.

Голодування на воді полягає в тому, що людина п’є тільки чисту фільтровану воду. Будь-які добавки в неї заборонені. У цей період обов’язково виключити чай, кава і соки, щоб не активізувалися процеси травлення. Також організму не вдасться налаштуватися на внутрішнє харчування, завдяки якому і йдуть зайві кілограми. Якщо ця умова не виконуватиметься, то результатами стануть мігрені і нервові розлади.

Період голодування визначається індивідуально.

Необхідно враховувати загальне самопочуття, рівень підготовки організму і особисте бажання. Для новачка досить декількох одноденних голодувань в місяць. З часом такі обмеження будуть переноситься легше і період можна збільшити до декількох тижнів, саме такий період буде оптимальним для очищення та омолодження організму. Бажання з’їсти що-небудь з часом зменшиться і почуття голоду буде йти.

У водне голодування необхідний правильний вхід. Перший раз його краще провести у вихідний день, щоб відволіктися від робочої напруги. За тиждень до початку голодування необхідно виключити цукор, жири і кофеїну, це допоможе полегшити вхід у голодування, так і вихід буде значно легше. Весь період підготовки необхідно вживати два літри води, а раціон повинен складатися виключно з нежирних сортів риби і м’яса і великої кількості овочів. Перед першим днем голодування останній прийом їжі повинен бути в сім годин вечора.

Дивіться також  Як потрібно харчуватися, щоб схуднути, які продукти можна їсти

Водне голодування починається вранці. Відразу після пробудження необхідно випити дві склянки води і так продовжувати кожен раз, коли буде хотітися. Далі щогодини випивати по склянці. Голодування закінчується в 8 годин вечора. Через годину можна з’їсти яблуко. Більше нічого. Вранці наступного дня можна поснідати вівсяною кашею на воді з фруктами, виключенням будуть лише банани. Якщо є сили, то голодування можна продовжити до трьох днів. Але для очищення організму одного дня в два тижні буде цілком достатньо.

При такому голодуванні вага буде йти за рахунок використання власних жирових запасів. Зразкове зниження ваги при голодуваннях різної тривалості:

  • Одноденне голодування – 2-3 кілограми.
  • 5-7 днів голодування – до 8 кілограм
  • Середня голодування 10-12 днів – до 12 кілограм.
  • Тривале голодування більше двох тижнів дозволяє скинути приблизно 1 кілограм у кілька днів.

Можливо здається, що водне голодування для позбавлення від зайвої ваги дуже складно витримати, але якщо є чіткі бажання змінити себе, то все залежить від власної мотивації. Необхідна консультації лікаря перед початком голодування, щоб визначити чи є індивідуальне протипоказання. Лікарський факт: фахівці вважають оптимальним терміном голодування для хорошого очищення організму 4-5 днів максимум.